جفت-تهران-رشت

جفت تهران رشت

میثم لواسان بهترین و اولین انتخاب برای حمل و جابه جایی بار از با انواع کامیون ها از جمله جفت از تهران برای رشت است.

 

میثم لواسان اولین شرکت حمل بار به شهرستان در تهران است که در خط تهران رشت به صورت تخصصی و مستمر فعالیت می کند.

 

انواع کامیون های جفت را برای حمل بار از تهران به رشت از سامانه حمل و نقل میثم لواسان درخواست کنید. با ارزان ترین کرایه در اختیار شما قرار می دهیم.

 

کامیون های جفت را با ارزان ترین نرخ کرایه باربری در اختیارتان قرار خواهیم داد. میثم لواسان با تکیه بر بیش از سی سال سابقه در زمینه حمل و باربری انواع کامیون ها از جمله کامیون جفت را برای ارسال بار به رشت با بیمه نامه و بارنامه معتبر به شما عزیزان ارائه می دهد.

 

به منظور آشنایی با جفت باربری با ما در این مقاله همراه باشید تا هرآنچه را که درباره کامیون جفت و باربری به رشت با کامیون جفت و حمل بار به رشت با کامیون جفت لازم است بدانید به شما بگوییم.

 

باربری با جفت تهران رشت

تهران به دلیل مرکزیت و پایتخت بودن به عنوان بزرگ ترین و پر رفت و آمدترین مبدا بارگیری و باربری از تهران به رشت شناخته شده است.

 

باربری به رشت با انواع کامیون ها امکان پذیر است، جفت باربری به رشت، یکی از پرکاربردترین کامیون های حمل بار برای رشت است.

 

اگر می خواهید با کمترین نرخ کرایه و ارزان ترین تعرفه باربری بار خود را از تهران به رشت ارسال کنید، به شما پیشنهاد می کنیم، جفت باربری خود را از سامانه حمل و باربری اینترنتی میثم لواسان درخواست کنید.

 

میثم لواسان نامی است آشنا در صنعت حمل بار به شهرستان جاده ای شهری و بین شهری باربری بهینه و اقتصادی از تهران به رشت تنها با میثم لواسان ممکن است.

 

آشنایی با جفت تهران رشت

جفت از انواع کامیون باربری پرکاربرد بین شهری و داخلی است که کاربردهای فراوانی دارد. مشخصات اتاق ( بارخور ) جفت به شرح زیر است:

 

 • طول: 6/80 متر
 • عرض: 2/25 متر
 • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 15 تن

 

جفت یکی از انواع رایج کامیون های باربری است که توانایی حمل بار تا ظرفیت 15 تن را دارد. برخی از مردم جفت را با ظرفیت باربری آن می شناسند و به همین دلیل این کامیون را کامیون 15 تن می نامند.

 

کامیون 15 تن را برای حمل بار از تهران به رشت، در اختیارتان قرار خواهیم داد. یکی از نام های معروف برای کامیون های جفت، کامیون 10 چرخ است که علت این نامگذاری تعداد چرخ های این کامیون می باشد.

 

کامیون های جفت 10 چرخ دارند و با توجه به اتاقشان می توانند تا 15 تن بار را جابه جا کنند. برای دریافت خدمات ویژه با ما تماس بگیرید.

 

برای حمل بار به رشت، جفت 10 چرخ پانزده تنی را با ارزان ترین نرخ باربری در اختیارتان قرار خواهیم داد. ارسال در سریع ترین زمان ممکن توسط کادر مجرب ارائه می گردد.

 

حمل بار با جفت از تهران رشت

خدمات باربری تهران رشت با جفت از سراسر تهران است. هر روزه می توانید برای دریافت خدمات ما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 • ارسال بار از شمال تهران به رشت با ده چرخ
 • حمل بار از جنوب تهران به رشت با ده چرخ
 • ارسال بار از شرق تهران به رشت با ده چرخ
 • حمل بار از غرب تهران به رشت با ده چرخ

 

تفاوتی ندارد مبدا شما برای حمل بار از کجای تهران است، سامانه حمل بار اینترنتی میثم لواسان در سریع ترین زمان ممکن جفت باربری را برای بارگیری به محل شما ارسال خواهد کرد.

 

باربری انواع بار با جفت تهران رشت

برای حمل انواع بار به رشت که دارای ابعاد 6.80*2.25 و وزن 15 تن است، جفت ده چرخ مناسب ترین کامیون است. همه روزه انواع بار از تهران به رشت ارسال می شود که برای حمل آن جفت مناسب است.

 

ما انواع بار را تاکنون از تهران به رشت ارسال کرده ایم. مجهزترین خودروهای حمل بار جفت را با کرایه ارزان در اختیار شما قرار می دهیم.

 

برای دریافت خدمات باربری تهران برای رشت فقط کافی است تماس بگیرید و سفارش باربری خود را ثبت کنید تا اقدامات لازم را برای شما انجام دهیم.

 

 • ارسال کاشی و سرامیک و مصالح ساختمانی با جفت 15 تن به رشت
 • حمل کیسه مواد و کیسه جانبو با جفت 15 تن به رشت
 • ارسال لوله و اتصالات با جفت 15 تن به رشت
 • حمل انواع آهن آلات با جفت 15 تن به رشت
 • ارسال بار 15 تنی با جفت
سبد خرید
تماس سریع