حمل-بار-به-رودان

حمل بار به رودان

شهرستان رودان در شرق استان هرمزگان است که در 100 کیلومتری بندر عباس قرار دارد. به همین دلیل حمل بار به رودان در کان توجه باربری ها قرار گرفته است.

مرکز این شهر دهبارز است. از نظر موقعیت جغرافیایی جلگه ای و کوهستانی به حساب می آید و و دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد.

میثم لواسان با همکاری شرکت بیمه ایران بیش از پنج دهه است که پا به عرصه حمل و نقل گذاشته است. هدف میثم لواسان تسهیل امر حمل است. کلیه روند باربری از تدبیر و برنامه ریزی تا پیاده سازی و اجرا را بر عهده داریم.

به دلیل نزدیکی، یاد آوری می کنیم حمل بار به بندر عباس نیز در محدوده فعالیتی ما می باشد و خدمات ویژه ای را در نظر داریم.

حمل بار دربستی به رودان 

روش دربستی بار مزایای زیادی دارد. به همین دلیل ما همیشه توصیه می کنیم برای حمل بار خود متد دربستی را انتخاب کنید. چون در این نوع حمل ما یک خودرو را صرفا برای حمل بار شما در نظر داریم و بار دیگری کنار بار شما قرار نمیگیرد.

بار شما کمتر در معرض آسیب قرار دارد و ایمنی تر است. راننده در اختیار شماست و باید در زمان مقرر بار را در محلی که شما تعیین کردید باید تخلیه نماید.

روش دیگری نیز وجود دارد که به آن خرده بار اطلاق می شود. این روش از نقطه نظر اقتصادی بسیار به صرفه است و هزینه حمل پایینی دارد.

در حمل بار به صورت خرده بار، چند بار زمانی که حجم یک کامیون را پر کنند ارسال می شوند. ممکن است به کالا یا اثاث شما خسارت بیشتری وارد شود. یکی دیگر از معایب آن این است که سرعت در ارسال معنا ندارد.

ارزان ترین باربری برای حمل بار به رودان

بهتر است به جای استفاده از عبارت ارزان ترین باربری، از باربری به صرفه استفاده شود. به این دلیل که باربری ارزان دارای کم و کاست کیفیتی می باشد.

در ظاهر شما هزینه کمتری می پردازید، اما در اصل بیشتر از آن چه تصور میکنید هزینه می کنید. حال این سوال پیش می آید چگونه ممکن است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت زمانی که شرکتی خود را ارزان ترین باربری معرفی میکند در صدد است هر طور شده مشتری را جذب نماید. قیمت کمتری میدهد بیعانه را دریافت میکند و در نهایت به دلایل غیر منطقی اقدام به مطالبه مبلغ بیشتر میکند.

در حالت دیگر ممکن است کیفیت کار را پایین آورد تا میان مبلغ دریافت شده و هزینه های جاری تناسب ایجاد گردد.

شرکت حمل و نقل میثم لواسان در سال های خدمت در خصوص حمل بار به رودان نرخ مصوبه را دریافت کرده است.

هیچگونه افزایش قیمت یا کاهش سطح کیفی نداشته است. بلکه برای ارتقای آن نیز می کوشد. باربری مقرون به صرفه به باربری اطلاق میشود که متناسب با هزینه خدمات، هزینه حمل را وصول میکند.

هزینه حمل بار به رودان نیسان

در ابتدا یادآور میشویم تنوع ماشین های حمل بسیار زیاد است. هر کدام متناسب با چیستی بار انتخاب و استفاده میشوند. حجم و وزن کالا و بار نیز از علل تعیین کننده می باشد.

برای حمل بار هایی با وزن 2 تن نیسان بسیار گزینه مناسبی است خصوصا در مکان هایی عرض خیابان کم و که تردد کامیون ها دشوار است.

مزایای حمل بار با نیسان سریع بودن و کم هزینه بودن آن است. نیسان وسیله باری میان رده و عمومی است و در باربری بین شهری بسیار مناسب است.

میثم لواسان با حذف هزینه های اضافی بهترین خودرو های نیسان را با  مبلغی اقتصادی و مقرون به صرفه را ارائه میدهد برای آگاهی بیشتر با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

هزینه نیسان با توجه به مواردی تعیین می گردد. باید مشخص گردد بارتان چه وزنی دارد و قصد حمل بار به کدام شهر را دارید.

بارتان تا چه میزان بیمه شود و اینکه نیاز به کارگر دارید یا خیر. بار های مختلفی از قبیل اثاث منزل و لوازمات اداری، کالاهای تجاری، مواد اولیه کارخانجات و امثال این موارد.

محاسبه هزینه حمل بار به رودان از تهران

برای تعیین هزینه حمل بار، اتحادیه باربری تهران با توجه به شرایطی که در ذیل به آن اشاره میکنیم مبلغی را تصویب و اعلام میکند.

باربری ها بر اساس این مصوبه بایستی نرخ حمل را اعلام و دریافت نمایند. دریافت مبلغی مازاد بر این مبلغ، نوعی تخلف محسوب می گردد که میتوان در مراجع صالحه اقدام به رسیدگی نمود.

مواردی که موثر در هزینه حمل هستند را به اختصار بیان می کنیم. اولین و مهم ترین نکته در تعیین این نرخ، چیستی و ماهیت بار شماست. وزن و حجم بار برای تعیین نوع خودرو حائز اهمیت است.

کامیون انواع مختلفی دارند و هر کدام برای حمل بار با تن های متفاوت طراحی و ساخته شده اند. به همین دلیل کرایه آن ها نیز متفاوت است.

فاصله و مسافت بین مبدا و مقصد نیز بسیار اهمیت دارد دوری و نزدیکی در میزان قیمت موثر است. هم چنین اگر بار نیاز به بسته بندی و یا تجهیزاتی داشته باشد به این مبلغ اضافه می شود.

حمل بار به رودان با تریلی

تریلی به دلیل توان و قدرت بالایی که دارد از خودرو های حمل بار پر کاربرد است. تریلی برای تردد جاده ای طراحی شده و در سطح بین الملل میتوان از آن بهره گرفت.

انواع گوناگون تریلی برای حمل بار هایی با ویژگی های خاص و تناژ مختلف مورد استفاده قرار دارد.

کفی نوعی از تریلی است که دیواره ندارد به همین دلیل برای حمل بار هایی که به صورت کارتنی بسته بندی شده باشد اصلا مناسب نیست.

تریلی کفی برای بار هایی که به وسیله لیفتراک بارگیری میشود مثل خودرو های سنگین، پالت، کیسه جامبو و آهن آلات پر کاربرد است.میثم لواسان با بیش از چند دهه تجربه و سابقه دارای انواع تریلی برای حمل بار از تهران به تمام نقاط ایران می باشد.

مشاوره رایگان حمل بار به رودان

شرکت های حمل و نقل خدمات بسیار زیادی را ارائه میدهند تا به صاحبان بار برای تجربه یک حمل و نقل خوب کمک نمایند.

یکی از این خدمات مشاوره و پشتیبانی است که برای انجام این امر تیمی آموزش داده شده تا از مسائل روز آگاهی کامل داشته و قادر به راهنمایی باشند.

شما میتوانید تمام سوالات خود را در خصوص صفر تا صد عملیات حمل و نقل از مشاوران حمل بار میثم لواسان سوال کنید تا کلیه اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

باربری حمل بار به رودان

مثم لواسان با بیش از نیم قرن سابقه در حمل بار به رودان متخصص امر باربری است.

ما برای شما خدمات ویژه ای داریم و کیفیت خدمات برای ما بسیار مهم است.

شما می توانید چند روز سفارش حمل بار به رودان خود را ثبت کنید و رزرو نمایید.

ما همه روزه مشاوره رایگان ارائه می دهیم و پشتیبانی داریم.

کارشناسان حمل بار میثم لواسان دارای تخصص و مهارت کافی هستند و می توانند شما را راهنمایی کنند.

باربری میثم لواسان برای حمل بار به رودان شرکت حمل بار مناسبی هست؟

با توجه به اینکه بیش از نیم قرن سابقه داریم تجربیات و مهارت کافی برای حمل بار به رودان و سایر شهر های ایران را کسب کرده ایم و رضایت کلیه مشتریان را به همراه داریم.

برای حمل بار به رودان چه بیمه نامه ای صادر میکنید؟

ما برای حمل بار به رودان برای حفاظت بیشتر از بار شما بیمه قانون تجارت ایران را با سقف حداکثری تعهدات در نظر گرفته ایم تا در صورت بروز حادثه، خسارت وارده را جبران نماییم.

سبد خرید
تماس سریع