حمل-بار-به-تبریز

حمل بار به تبریز

خدمات حمل بار به تبریز با ارزان ترین تعرفه باربری از تهران ارائه می شود. ما مجهزترین خودروهای حمل را در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار می دهیم. صفرتاصد باربری تهران تبریز توسط افرادی انجام می شود که تخصص و مهارت کافی را دارند.

ارسال بار به تبریز در سریع ترین زمان با بیمه نامه قانون تجارت و بارنامه دولتی و الکترونیکی ارائه می شود. همین حالا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. ما تخفیفات خوبی نیز برای باربری تهران تبریز در نظر داریم که می توانید از آن بهره مند شوید.

شماره تماس ما:

 • 021-33332425
 • 021-33864006

حمل بار به تبریز با ماشین های باربری

حمل بار به تبریز را با انواع ماشین های باری برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. خودروهای حمل بار دارای تنوع بالایی هستند که ظرفیت باربری آن ها متفاوت است.

هر باری باید با متناسب ترین خودروی حمل ارسال شود. ماشین باربری بسیار مهم است و کرایه آن با توجه به مشخصات بار معین می شود. خودروهایی که میثم لواسان برای حمل بار به تبریز برای شما در نظر دارد در ذیل شرح داده می شود.

حمل بار از تهران به تبریز با نیسان

برای حمل بار به تبریز اگر وزن آن 2 تن یا کمتر باشد از نیسان می توان استفاده کرد. در باربری درون شهر و بین شهری این خودرو مناسب است و می توان این خودرو را به کار گرفت. برای حمل هر نوع باری می توان از نیسان استفاده کرد و محدودیتی در خصوص نوع بار وجود ندارد.

حمل بار از تهران به تبریز با کفی

بارهای سنگین با تریلی ها فرستاده می شوند زیرا این خودرو توانایی آن را دارد. کفی مناسب برای ارسال بارهایی است که 23 تن وزن دارد.

بارهایی که شکل و ارتفاع استاندارد ندارند اصولا با این خودرو انتقال داده میشوند. محاسبه کرایه کفی تهران به تبریز بر اساس وزنی است که ارسال میشود.

حمل بار از تهران به تبریز با لبه دار

اگر بار ارسالی وزنی از 15 تا 23 تن دارد می توان از لبه دار استفاده کرد. باید در جریان باشید که تریلی لبه دارای دو درب بغل بازشو می باشد. بخاطر داشته دیواره می توان حمل بارهای بسته بندی شده را با این خودرو انجام داد.

حمل بار از تهران به تبریز با ترانزیت

برخی بارها مهم و حساس هستند و نیاز به مراقبت دارند به همین خاطر باید با خودروهای مخصوص انتقال داده شوند.

ترانزیت نوعی تریلی است که مسقف است و از بار در برابر خطرات و حوادث مراقبت می کند. این تریلی می تواند بار تا وزن 24 تن را ارسال کند. برای حمل بار به تبریز با انواع تریلی ارزان ترین کرایه حمل را داریم.

حمل بار از تهران به تبریز با تک

خودروی تک نوعی از کامیون است که می تواند بار تا وزن 10 تن را انتقال دهد. برای باربری شهری و بیرون شهری می توان از این خودروی حمل بار استفاده کرد.

کرایه تک برای باربری به تبریز با توجه به وزن باری است که ارسال داده میشود. مجهزترین تک تهران تبریز را با ارزان ترین نرخ باربری برای شما انجام می دهیم.

حمل بار از تهران با جفت

این خودروی حمل توانایی ارسال بار تا 15 تن را دارد و بسیار کاربردی است. جفت تهران تبریز در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم می شود و بیمه نامه کامل صادر می کنیم. در باربری بین شهری نیز از این خودروی باربری استفاده می شود و مناسب ترین کرایه را ارائه می دهیم.

حمل بار از تبریز برای تهران

ارسال انواع بار از تبریز برای تهران را به ما بسپارید. ما برای شما خدمات ویژه ای داریم که با ارزان ترین کرایه برای شما انجام می دهیم.

ارسال بار از تبریز برای تهران تحت پوشش کامل بیمه ایران است که توسط کارشناسان مجرب صورت می گیرد. ما صفر تا صد حمل بار تبریز تهران را برای شما با مجهزترین خودرو ارائه می دهیم.

 • باربری تبریز تهران با نیسان
 • حمل بار از تبریز برای تهران با خاور
 • باربری تبریز تهران با مسقف
 • حمل بار از تبریز برای تهران با 911
 • باربری تبریز تهران با 608
 • حمل بار از تبریز برای تهران با 808
 • باربری تبریز تهران با کفی
 • حمل بار از تبریز برای تهران با لبه دار
 • باربری تبریز تهران با ترانزیت
 • حمل بار از تبریز برای تهران با تک
 • باربری تبریز تهران با جفت

خدمات باربری تبریز تهران خود را به ما واگذار کنید و از خدمات ویژه ما برای تجربه یک باربری خوب بهره مند شوید.

هزینه باربری تبریز تهران

نرخ حمل بار از تبریز برای پایتخت کرایه ثابتی ندارد و باید به روز استعلام بگیرید. کرایه ها ثبات ندارند و دائما در حال تغییر هستند.

برای آگاهی سریع تر از قیمت حمل بار تبریز تهران می توانید با ما تماس بگیرید. ارزان ترین کرایه ها را از ما بخواهید که با بهترین کیفیت ارائه می دهیم.

حمل بار دربستی از تهران به تبریز

حمل بار از تهران به تبریز دو حالت دارد. حالت اول ارسال بار به صورت خرده بار است و حالت دوم ارسال بار به صورت دربستی است. اگر بار شما حجم خودروی باربری را نپوشاند مثلا یک ماشین ظرفشویی باشد یا چند تا کارتن باید بصورت کنارباری یا روباری انتقال داده شود.

اما اگر بار شما وزنی دارد که خودروی حمل بار معینی را پوشش دهد باید بصورت دربستی ارسال کنید. مثلا بار شما 10 تن باشد با تک انتقال داده می شود یا اگر تا 2 تن است با نیسان حمل می شود.

میثم لواسان فقط به صورن دربستس اقدام به ارسال بار می کند و خرده بار ندارد. حمل بار دربستی از تهران به تبریز خود را به ما واگذ ار کنید.

شماره تماس ما:

 • 021-33332425
 • 021-33864006

حمل بار به تبریز از سراسر تهران

میثم لواسان یکی از معتبرترین شرکت های حمل بار به تبریز از تهران است. ما از تمام نقاط تهران و شهرک های صنعتی خدمات باربری را با نازل ترین قیمت ارائه می دهیم. باربری تهران به شهرستان در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کادری مجرب و متخصص انجام می شود.

مهم نیست محل بارگیری کجای تهران است و قرار است به کدام شهر یا شهرستان حمل شود. ما با بهترین خدمات و امکانات حمل بار به تبریز از تهران را در نظر داریم.

حمل بار از شهرک های صنعتی تهران به تبریز 

شهرک های صنعتی زیادی در تهران ساکن هستند که محل استقرار کارگاه و کارخانه های زیادی است. کالاهای زیادی در حال تولید در این شهرک ها هستند که تهران به تبریز ارسال می شوند.

میثم لواسان با بیش از نیم قرن تجربه تاکنون فعالیت های زیادی از این شهرک ها داشته و خدمات زیادی را در باربری به تبریز و دیگر شهرستان ها ارائه داده ایم.

تنها کافی است مشخصات بار و آدرس بارگیری را در تهران به ما اعلام کنید تا اقدامات لازم را برای شما انجام دهیم.

 • باربری از شهرک صنعتی شمس آباد
 • حمل بار از شهرک صنعتی شورآباد
 • باربری از شهرک صنعتی شادآباد
 • حمل بار از بازار یافت آباد
 • باربری از شهرک صنعتی تجریشی
 • حمل بار از یافت آباد

شماره تماس ما:

 • 021-33332425
 • 021-33864006

هزینه حمل بار از تهران به تبریز

برای دریافت نرخ دقیق بهترین و سریعترین راه ارتباط با مشاورین حمل است. ما برای آگاهی بیشتر شما به شرح عوامل تاثیر گذار می پردازیم ماهیت و وزن بار شما بسیار مهم است. 

چون چیستی بار اصلی ترین عامل برای تعیین خودروی حمل بار است هر ماشینی برای تناژ به خصوصی ساخته و تولید شده است که با توجه به بار مورد استفاده قرار داده میشود.

باید مشخص شود از تهران به کجای ایران قصد حمل بار دارید مسافت تاثیر زیادی بر روی کرایه دارد و مسافت بیشتر باشد کرایه نیز به تبع آن بالا می رود. هزینه لوازمات ضروری در صورت نیاز نیز به نرخ باربری اضافه می شود.

 با توجه به اینکه قیمت ها رو به افزایش است و مدام در حال تغییر، کرایه و هزینه باربری به تبریز از تهران ثبات ندارد و مرتبا توسط اتحادیه قیمت جدیدی معین می شود.

علل موثر در هزینه باربری از تهران به تبریز

نرخ باربری تهران تبریز تحت تاثیر علل مختلفی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. کارشناسان اطلاعات کافی در اختیار دارند و می توانند به طور دقیق برای شما محاسبه کنند.

لازم است شما کلیه مشخصات محموله خود را اعلام و مشخص کنید چه خودروی حملی لازم دارید تا مناسب ترین خودرو با کرایه معقول برای شما فراهم شود.

کرایه هر خودرو متفاوت است و هر چه ماشین ظرفیت بیشتری در حمل داشته باشد کرایه بالاتری نیز دارد. شرایط اقتصادی نیز بسیار مهم است و در تعیین تعرفه حمل موثر است.

میثم لواسان تعرفه باربری از تهران به تبریز را طبق تعرفه اتحادیه معین می کنند و هیچ گونه افزایش قیمتی نداریم. سفارش خود را ثبت کنید تا از خدمات ویژه ما بهره مند شوید.

حمل اثاثیه منزل به تبریز

برای حمل اسباب و اثاثیه منزل به تبریز با کمترین کرایه باربری به تبریز  ماشین مناسب باربری برای شما انجام می شود. مسقف تهران تبریز بهترین گزینه است.

در ارسال اثاثیه به نحوه بسته بندی دقت کنید و از کارتن های محکم و سفت استفاده کنید. از خدمات کارگری استفاده کنید که مهارت کافی دارند و می توانند به آسانی بار را جابه جا کنند.

خاور مسقف حمل اثاثیه منزل به تبریز 

برای حمل اثاثیه منزل به تبریز و اسباب کشی به تبریز بهترین نوع کامیون خاور مسقف است. بهتر است برای حمل اثاثیه منزل خود از کامیونی استفاده کنید که هم سقف داشته باشد هم پتو تا از بار شما در برابر هر گونه آسیبی محافظت شود.

خاور مسقف از اثاثیه منزل شما در برابر باد، باران، بارف، نور آفتاب محافظت می کند. برای رزرو کامیون مورد نیاز و ثبت و سفارش با ما تماس بگیرید یا از طریق تلگرام و واتساپ به ما پیام دهید.

نیسان حمل اثاث تهران تبریز

اگر اثاثیه منزل شما کامل نیست و اصطلاحا نیمچه اثاث است می توانید با نیسان برای جابه جایی آن اقدام کنید. نیسان بسیار سریع است و کرایه آن نسبت به خاور ارزان تر است.

ما در کمترین زمان اثاث شما را از تهران به تبریز با نیسان جابه جا می کنیم و بهترین خدمات را ارائه می دهیم. بیمه نامه کامل قانون تجارت صادر و بارنامه دولتی ارائه می دهیم.

برای دریافت خدمات حمل اثاث منزل به تبریز با نیسان فقط کافی است با ما تماس بگیرید. کارشناسان کلیه اقدامات لازم را با کیفیت عالی برای شما انجام می دهند.

 

حمل-بار-به-تبریز
حمل-بار-به-تبریز

خدمات باربری به تبریز

باربری به تبریز با خدمات عالی و کمترین تعرفه حمل توسط میثم لواسان انجام می شود. کارشناسان ما در سریع ترین زمان با مجهزترین خودروها محموله را از تهران به تبریز انتقال می دهند.

ما در سریع ترین زمان اعلام بار می کنیم و مناسب ترین خودروهای حمل را برای شما فراهم می کنیم. بیمه نامه قانون تجارت را برای جبران کلیه خسارات صادر می کنیم و بارنامه الکترونیکی ارائه می شود.

باربری به تبریز فقط به صورت دربستی و کاملا تخصصی است. میثم لواسان بیش از 50 سال سابقه و تخصص دارد که می تواند امر حمل را در اسرع وقت برای شما انجام دهد.

 • اعلام فوری بار در سامانه های حمل
 • انتخاب مناسب ترین خودروی باربری تهران تبریز
 • صدور بیمه نامه معتبر قانون تجارت
 • ارائه بارنامه الکترونیکی و دولتی
 • مشاوره تخصصی و رایگان
 • به کار گیری کادری مجرب و حرفه ای
 • ارسال محموله در سریع ترین زمان

ارسال بار به تبریز با بارنامه الکترونیکی

خدمات باربری تهران تبریز با مجوز های قانونی انجام می شود. مجموعه باربری میثم لواسان طبق قوانین جدید محموله های شما را با بارنامه الکترونیکی انتقال می دهد.

با الکترونیکی شدن بارنامه ها می توانید با کد رهگیری به راحتی از طریق وزارت راهداری روند حمل را پیگیری کنید. ما اینجاییم تا ارسال بار به تبریز را در سریع ترین زمان ممکن با خدمات عالی ارائه دهیم.

برای ثبت سفارش می توانید مشخصات بار خود را به کادر ما اعلام کنید تا اقدامات لازمه را برای شما آغاز کنند.

بیمه نامه معتبر برای باربری به تبریز 

قرارداد بیمه فی ما بین صاحب بار و بیمه منعقد می گردد و مطابق با بند های آن بیمه مکلف به ایفای تعهد است. در مقابل خدمتی که ارائه می دهد مبلغی به عنوان حق بیمه دریافت می کند. در اینکه چه بیمه نامه ای معتبر است، اختلاف نظر وجود دارد.

اما می توان گفت بیمه نامه ای خوب است که حداکثر تعهدات را ارائه دهد و برابر با ارزش پولی محموله آن را بیمه کند. به همین دلیل میثم لواسان بیمه قانون تجارت ایران را برگزیده که تمام ویژگی های فوق را پوشش می دهد و می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که در صورت ورود خسارت جبران آن را تضمین می کند.

حمل انواع بار از تهران به تبریز

با توجه به گسترش نیازهای بشری کارخانه ها رو به افزایش هستند و بارهای مختلفی در حال تولید هستند. همه شهرها برای رفع نیازهای خود اقدام به مبادلات تجاری می نمایند و با شهرهای مربوطه وارد تجارت می شوند.

تهران به عنوان پایتخت مرکز این کارخانه ها می باشد و هروزه بارهای مختلفی در حال انتقال به شهرستان ها می باشد. در این بین میثم لوااسان نیز بارهای مختلفی را انتقال می دهد:

 • مواد پلاستیک
 • آهن آلات
 • چوب و پارکت
 • ورق و لوله
 • اثاثیه منزل
 • ضایعات
 • پالت
 • دستگاه های صنعتی
 • دیوارپوش و کف پوش
 • مواد غذایی و خشکبار
 • غلات و حبوبات
 • کاه و یونجه

باربری به تبریز در اسرع وقت

زمان تحویل بار برای صاحبان بار بسیار مهم است چرا می خواهند بارشان در زمانی که مقرر گردیده به مقصد برسد تا ارزش آن کاهش نیابد. سرعت حمل منوط به تیم باربری تبریز است که کارها را فوری و بدون فوت وقت انجام دهند.

از ابتدا تا انتهای باربری توسط کارشناس حمل انجام می شود لذا اطلاعات لازم را در اختیارشان قرار دهید تا وقفه ای به وجود نیاید. اصولا فاصله زیادی از زمان ثبت سفارش تا تخلیه طول نمی کشد مگر شما برای حمل بار خود برای چند روز آینده درخواست نموده باشید.

یا شرایط اضطراری پیش آید و مدت حمل بار به شهرستان تبریز را طولانی نماید. حمل بار سریع را از ما بخواهید و در موعد معین و مقرر محموله خود را در صحت کامل تحویل بگیرید.

حمل بار به شهر های اطراف تبریز

میثم لواسان خدمات باربری خود را به تبریز محدود نکرده و تمام شهرهای ایران را پوشش می دهد. خدمات ما اعلام بار فوری برای کرایه مناسب ترین خودروی حمل با ارزان ترین تعرفه است که بتواند در موعد مقرر بار را به مقصد انتقال دهد.

خدمات دیگری نیز داریم که به صدور بیمه نامه معتبر و بارنامه رسمی منتهی می گردد. ما فکر همه جا را کرده ایم فقط کافی است به ما اعتماد کنید تا به شما ثابت کنیم معتبرترین باربری هستیم.

ما هروزه بارهای زیاد و متنوعی را در حمل بار به تبریز ارسال می کنیم و مناسب ترین خودروهای حمل را انتخاب می کنیثم. اسامی شهرهایی که تاکنون خدمات باربری به آن ها ارائه داده ایم عبارتند از:

 • حمل بار به سراب
 • باربری به بناب
 • حمل بار به اسکو
 • باربری به اهر
 • حمل بار به مراغه
 • باربری به میانه
 • حمل بار به مرند
 • باربری به جلفا
 • حمل بار به شبستر

حمل بار به تبریز با باربری خوب

اگر به دنبال باربری خوب برای حمل بار به تبریز هستید، میثم لواسان بهترین گزینه است. چرا؟ چون ما یک مجموعه مجرب و متخصص هستیم که بیش از 50 سال سابقه و تجربه داریم.

بهترین خدمات باربری تهران تبریز را برای شما در نظر داریم و معتبرترین بیمه نامه را برای حفظ ارزش مالی بارتان صادر می کنیم.

ما با مناسب ترین خودروها محموله شما را از سرتاسر تهران برای سرتاسر تبریز انتقال می دهیم و ارزان ترین تعرفه را داریم.

همین حالا برای حمل بار به تبریز با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. هر روزه می توانید برای دریافت مشاوره رایگان نیز از مشاوران ما درخواست راهنمایی کنید.

مقالات مرتبط

برای حمل بار به تبریز چه خدماتی ارائه می دهید؟

برای حمل بار به تبریز خدمات متفاوتی از قبیل: اثاث کشی منزل، حمل انواع بار از تهران به شهرستان، صدور بیمه نامه معتبر، مشاوره رایگان، تخلیه در سریع ترین زمان ممکن، حمل لوازمات اداری و صدور بارنامه.

هزینه دیرکرد خودروی حمل بار به تبریز چقدر است؟

در حمل بار به تبریز اگر صاحب بار نشانی را درست نداده باشد هزینه دیرکرد با خود مشتری است اما اگر قصور شرکت باشد، از محل هزینه ها راسا باید اقدام به جبران خسارت نماید..

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع