حمل-بار-به-شوط

حمل بار به شوط

شوط شهرستانی در شمال آذربایجان غربی است که در محدوده منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو مستقر است. مراکز صنعتی در شوط عبارت اند از شرکت آذرپترولیوم، کارگاه روغن کنجد و واد تولید کننده گچ در این منطقه واقع شدند.

 

بعد صنعتی این شهرستان پر رنگ است و حمل بار به شوط جاده های تهران به شوط را مملو از خودرو های باری کرده است. جاذبه های طبیعی شوط بسیار است از جمله آبگرم ایستی سو، غار شیخ سلو، کوه شقار که گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است.

 

این شهرستان در صنایع دستی نیز از قبیل قالی و گلیم فعال است. موقعیت صنعتی و جغرافیایی آن بسیار جلوه می کند و سالیان سال است که خدمات شرکت های حمل و نقل در این ناحیه عرضه می شود.

 

با توجه به اهمیت خاص آذربایجان غربی و شهرستان های آن در امر باربری، میثم لواسان اقدام به گسترش فعالیتی خود در این استان نموده و کلیه خدمات باربری را برای این منطقه ارائه می دهد.

 

اگر برای حمل بار خود از تهان به شوط به دنبال یک باربری خوب و معتبر هستید و می خواهید در سریع ترین زمان بارتان ارسال شود، باربری تهران میثم لواسان گزینه درستی است.

 

ما همه روزه حمل بار به ارومیه، شوط و سایر شهرستان ها را از تهران با تعرفه ارزان و در کمترین زمان انجام می دهیم و کلیه اقدامات لازم را برای باربری برنامه ریزی کرده ایم.

 

بارنامه و بیمه نامه معتبر را برای شما صادر می کنیم تا فرآیند حمل و نقل به سادگی صورت بگیرد. اگر سوالی دارید کارشناسان حمل آماده ارائه خذمات و پاسخگویی به شما هستند.

 

ارزان ترین نرخ باربری تهران به شوط

اگر به دنبال باربری ارزان برای حمل بار به شهرستان هستید و می خواهید با کمترین تعرفه بار خود را به شوط ارسال کنید، با ما همراه باشید.

 

برای آگاهی سریع در خصوص نرخ کرایه ها با کارشناسان باربری تماس بگیرید تا شما را مطلع کنند. فقط به دقت توجه کنید گاهی این عبارات صرفا شعاری هستند و برای جذب مشتری بیشتر هستند.

 

برخی باربری ها در ابتدا خود را ارزانترین باربری معرفی می کنند اما در اصل اینگونه نیستند. در ابتدا سفارش را ثبت می کنند و پس از دریافت بیعانه با دلایل و بهانه هایی مبلغ بیشتری مطالبه می کنند.

 

صاحب بار نیز که چاره ای ندارد مبلغ اضافی را پرداخت می کند.حالت دیگری نیز وجود دارد اینکه از انجام برخی خدمات خودداری می کنند تا این نرخ پایین را با کاهش خدمات پوشش دهند.

 

به همین دلیل لازم است مراقبت کنید تا ارزان ترین باربری به گرانترین آن تبدیل نشود. بهترین باربری آن است که از قانون مربوط به نرخ کرایه تبعیت دارند و قیمتی که اتحادیه اعلام می کند را مطالبه می کنند.

 

این نرخ کرایه خدمات را با سطح کیفیتی بالا در بر می گیرد و شامل کلیه کارهایی که باید برای باربری انجام شود می باشد.

 

ما فقط ادعا نمی کنیم که مناسب ترین کرایه ها را داریم به راحتی می توانیم ثابت کنیم. سابقه ما نشان دهنده این است که طبق اصول پیش رفته ایم.

 

ما خدمات ویژه ای را نیز ارائه می دهیم که پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از آن با کادر کارشناسی ما در تماس باشید. برای ثبت سفارش از طریق واتساپ و شماره های ذیل اقدام بفرمایید.

 

خودرو باربری به شوط از تهران

انتخاب ماشین باربری را به متخصصان آن بسپارید. کادر کارشناسی، برای انجام وظیفه در زمینه حمل بار باید حتما دوره های آموزشی را سپری کنند.

 

زیرا باید اطلاعاتشان به روز باشد و بتوانند نیاز صاحبان بار را تامین کنند. اکثر افراد نمی دانند که چه خودرویی برای حمل بارشان مناسب است بنابراین لازم است تا افرادی باشند و راهنمایی کنند.

 

کرایه خودروهای باربری متناسب با نوع باری است که حمل می کنند. وزن و حجم محموله باید مشخص شود تا متناسب با طول و عرض آن ماشین باربری را معین کرد.

 

به طور مثال بار 15 تن را می توان با جفت حمل کرد اما اگر ارتفاع آن غیر استاندارد باشد باید با خودروی کفی که از انواع تریلی است، حمل شود.

 

خودروهای باری در سه دسته قرار دارند: خودروهای باری سبک، نیمه سنگین و سنگین. در باربری درون شهر و بیرون شهر مورد استفاده قرار می گیرند و اصولا محدودیتی وجود ندارد.

 

کلیه بارها بیمه می شوند و بارنامه نیز طبق روال برای همه خودرو ها صادر می گردد. بارهای شما تا 24 تن به راحتی قابل حمل از تهران به شهرستان ها می باشد. ماشین های باری از قرار زیر هستند:

 

 • نیسان حمل بار به شهرستان
 • مسقف حمل بار به شهرستان
 • روباز حمل بار به شهرستان
 • 608 حمل بار به شهرستان
 • 808 حمل بار به شهرستان
 • کفی حمل بار به شهرستان
 • بغلدار حمل بار به شهرستان
 • ترانزیت چادری حمل بار به شهرستان
 • تک حمل بار به شهرستان
 • جفت حمل بار به شهرستان

 

حمل بار به شوط با نیسان

هر باری باید با ماشین حمل مناسب از تهران به شوط ارسال شود. اگر باری که شما قصد ارسال آن را دارید تا 2 تن وزن دارد می توانید از خدمات حمل بار با نیسان میثم لواسان برای جابه جایی آن استفاده کنید.

 

هر نوع محموله ای با نیسان از تهران به شوط حمل می شود. هزینه حمل بار به شوط نرخ ثابتی ندارد و بر اساس وزن بار مورد محاسبه قرار می گیرد. برای دریافت خدمات باربری با شماره های مندرج در ذیل تماس بگیرید.

 

حمل بار به شوط با خاور

یکی از پرکاربردترین خودروهای حمل بار به شوط خاور است. خاور توانایی حمل بار تا 4 تن را دارد و در باربری شهری و بین شهری به کار گرفته می شود انواع بار قابل انتقال با خاور است.

 

مثلا برای ارسال اثاثیه منزل می توان از خاور مسقف استفاده کرد و برای جابه جایی آهن آلات و لوله خاور روباز را انتخاب کرد.

 

نوع خودرو باید متناسب با بار باشد و از همه جهات آن را پوشش دهد. میثم لواسان کلیه خدمات حمل بار با خاور را برای شما با ارزان ترین تعرفه ارائه می دهد.

 

حمل بار به شوط با تک

خودروی باربری تک ظرفیت جابه جایی انواع محموله ها را تا 10 تن دارد. این خودرو در باربری شهری و بین شهری مورد استفاده قرار می گیرد. هر نوع باری با این وسیله باربری قابل انتقال به شهرستان است.

 

کلیه محموله شما تحت پوشش قرار می گیرد تا اگر در مسیر خسارتی به بار وارد شد با بیمه نامه برای دریافت خسارت مراجعه کنید.

 

بارنامه نیز به صورت الکترونیکی صادر می گردد تا فرآیند باربری تسریع یابد. برای دریافت اطلاعات بیشتر برای حمل بار با کامیون با ما تماس بگیرید.

 

حمل بار به شوط با جفت

خودروی حمل بار جفت ظرفیت جابه جایی تا 15 تن را دارد. این خودرو می تواند انواع بارها را از تهران به شوط ارسال کند. کرایه جفت بستگی به وزن و حجم بار و دیگر علل موثر در باربری دارد.

 

خدمات باربری تهران شوط کاملا تخصصی و در سریع ترین زمان ممکن توسط کادر مجرب و متخصص میثم لواسان ارائه می شود.

 

با ما تماس بگیرید تا کلیه اطلاعات لازم در خصوص حمل بار به شوط را در اختیار شما قرار بدهند. ارزان ترین کرایه را برای ارسال بار به شوط بپردازید.

 

حمل بار به شوط با تریلی

ارسال انواع محموله های 15 تا 24 تنی با تریلی انجام می شود. تریلی نیز انواع مختلفی دارد که هر یک مناسب حمل باری به شوط از تهران است.

 

کفی، لبه و ترانزیت پرکاربردترین خودروهای باربری تهران به شهرستان هستند که ظرفیت حمل بار مختلفی به شوط دارند.

 

مثلا لبه دار مناسب انتقال محموله هایی است بسته بندی شده اند و ترانزیت برای بارهای حساس و مهم به کار گرفته می شود.

 

کفی به دلیل نداشتن دیواره برای ارسال بارهایی که شکل خاص ندارند و ارتفاع آن ها استاندارد نیست مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای دریافت خدمات ویژه از تهران برای شوط با کرایه مناسب فقط کافی است با کارشناسان تماس بگیرید و سفارش خود را برای بابری ثبت کنید.

 

ما تخفیفات خوبی نیز داریم که در زمان ثبت برای شما اعمال خواهد شد. ارزان ترین نرخ باربری تهران شوط را برای شما در نظر داریم.

 

باربری معتبر تهران به شوط

برای انتخاب باربری خوب و معتبر به نکاتی که می گوییم توجه کنید. یک باربری مورد اعتماد باید دارای سابقه باشد.

 

اگر تجربه داشته باشد به همه جوانب حمل و نقل آگاه است و به راحتی می تواند در خصوص مسائل تصمیم گیری کند. مهارت های لازم را فرا گرفته و تخصص کافی برای انجام پروسه باربری را دارد.

 

به جای شعارهای تبلیغاتی کاذب تلاش می کنند تعهدات خود را به نحو احسنت انجام دهد. سطح کیفیتی خدماتش را ارتقا می دهد و طبق قوانین و مقررات پیش می رود.

 

در خصوص هزینه های حمل از آن چه مقرر است تجاوز نمی کند و قیمت منصفه را دریافت می کند. برای حفظ ارزش اقتصادی بار، در اسرع وقت محموله را در مکان معین تخلیه می کند.

 

بیمه نامه و بارنامه معتبر صادر می کند تا در جریان حمل و نقل مشکلی پیش نیاید و روال طبیعی خود را طی کند.

 

اگر مشتری خواست در جریان حمل بار خود قرار بگیرد، پشتیبانی همه روزه مهیا می کند تا نیاز مشتری برطرف شود. مشاورات باربری ارائه می دهد تا صاحبان بار بتوانند درست ترین انتخاب را داشته باشند.

 

از تبلیغات کلامی نیز بهره مند شوید. کسانی که سابقه باربری داشته اند می توانند بسیار کمک کننده باشند. چرا که تجربه کرده اند و از فرآیند حمل و نقل آگاه هستند.

 

میثم لواسان به عنوان یک باربری بین شهری معتبر بهترین خدمات حمل بار را در کمترین زمان برای شما انجام می دهند و مناسب ترین کرایه ها را دریافت می کند. با ما همراه باشید تا صفر تا صد باربری را برایتان شرح دهیم.

 

حمل بار به شوط با تخفیفات ویژه از تهران

تخفیف باربری یک آپشن اضافی است که باربری ها برای مشتریان خود در نظر می گیرند. تخفیف باعث می شود شما هزینه کمتر را برای خدمات بیشتر پرداخت کنید.

 

گاهی باربری از میزان کمیسیون خود می کاهد و کرایه کمتر دریافت می کند تا مشتری ثابت را جذب کند. در هر صورت تخفیفات به نفع صاحب بار است و می تواند باعث کاهش هزینه ها گردد.

 

ما همواره تخفیفاتی را برای حمل بار به آذربایجان غربی و شهرستان های آن را در نظر می گیریم و به مناسبت های گوناگون می توانید از آن برخوردار شوید.

 

برای دریافت این آفر می توانید با کارشناسان حمل بار به شوط تماس بگیرید تا شرایط برخورداری از آن را در اختیار شما قرار دهند. اگر تمایل دارید از تخفیفات ویژه باربری استفاده کنید، میثم لواسان پیشنهادات خوبی را برای شما دارد.

 

 

حمل بار از شهرک های صنعتی به شوط 

شهرک های صنعتی، شهرک هایی هستند که بیرون شهر تشکیل می شوند زیرا آلودگی محیطی و صوتی به همراه دارند.

 

برای توسعه صنعت و تولیدات صنعتی روی کار آمده اند و از نظر مساحت دارای قواعدی نظام مند هستند. این شهرک ها شامل کارخانه و کارگاه های تولیدی هستند که اصولا در تمام استان ها وجود دارند.

 

با توجه به اینکه موقعیت صنعتی این مناطق اهمیت بسیار دارد، روزانه این شهرک ها مملو از خودرو های حملی هستند که بارهای سفارشی را از تهران به شهرستان ها ارسال می کنند.

 

این مناطق از نگاه تیز باربری ها در امان نیست و شرکت های حمل به شدت در این شهرک ها نفوذ دارند و حوزه فعالیت خود را گسترش می دهند.

 

شرکت حمل بار میثم لواسان در کلیه شهرک های صنعتی تهران قادر به ارائه خدمات باربری می باشد و فعالیت خود را بسط داده است. سابقه باربری از شهرک های صنعتی ذیل را به شهرستان ها را از تهران دارد:

 

 • شورآباد
 • گلگون
 • شریف آباد
 • نصیر آباد
 • چهاردنگه
 • شاد آباد

آیا از شهرک صنعتی شورآباد برای شوط بار حمل می کنید؟

ما از کلیه شهرک های صنعتی تهران مانند شورآباد - شاد آباد - چهاردونگه - خاوران - گلگون - نصیر آباد - عباس آباد - شریف آباد و... اقدام به حمل بار به شوط و سایر شهرستان های ایران می کنیم.

چه خودروهای حملی برای ارسال بار به شوط دارید؟

با توجه به وزن و حجم بار شما یکی از این خودرو ها برای حمل بار و کالای شما به شوط از تهران انتخاب می شود: نیسان - تک - جفت - مسقف - روباز - کفی - بغلدار - ترانزیت چادری - 6 چرخ و 10 چرخ.

سبد خرید
تماس سریع