حمل-بار-با-کامیون

حمل بار با کامیون

خدمات حمل بار با کامیون به صورت تخصصی در کمترین زمان با بهترین کیفیت ارائه داده می شوند. باربری با کامیون با کمترین کرایه حمل انجام می شود و تجهیزات لازم برای شما فراهم می شود.

کادر مجرب میثم لواسان هروزه برای خدمات باربری با کامیون آمادگی و مشاوره رایگان ارائه می دهد. با ما در تماس باشید تا صفرتاصد حمل بار با کامیون به شهرستان را برای شما انجام دهیم.

شماره تماس ما:

 • 021-33332425
 • 021-33864006

هزینه حمل بار با کامیون 

محاسبه هزینه باربری با کامیون بستگی به این دارد که باربری شهری یا بین شهری باشد. باربری بین شهری ارسال بار از یک شهر به شهر دیگر است مثلا از تهران به ایلام.

باربری شهری به این صورت است که مثلا از شمال تهران باری به جنوب تهران انتقال داده می شود. طبیعتا نرخ این دو یکسان نیست که در ادامه به شرح می پردازیم.

ماهیت و چیستی بار شما تاثیر زیادی بر روی نرخ باربری دارد زیرا نوع بار خودروی حمل را مشخص می کند. بارها انواع مختلفی دارند که باید متناسب با آن ماشین حمل را انتخاب کرد.

برای حمل بار به شهرستان باید تناژ بار را ملاک قرار داد زیرا هر خودرویی ظرفیت حمل بار تا تناژ مشخصی را دارد..

 • حمل بار تا 4 تن با کامیون خاور
 • ارسال بار تا 5 تن با کامیون 911
 • حمل بار تا 10 تن با کامیون تک
 • ارسال بار تا 15 تن با کامیون جفت
 • حمل بار تا 24 تن با انواع کامیون تریلی

علاوه بر نوع و وزن بار طول مسافت حمل با کامیون نیز مهم است زیرا مصرف سوخت کاهش یا افزایش می یابد. برای آگاهی دقیق از هزینه باربری با کامیون با شماره های مندرجه تماس بگیرید.

حمل بار با کامیون از تهران

حمل بار میثم لواسان انواع کامیون های حمل بار را برای شما در دسترس دارد و در کمترین زمان اقدام به ارسال بار می کند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم تا باربری را با ما تجربه کنید و از تخصصات ما بهره مند شوید. علی الخصوص در این برهه زمانی که همه کارها به صورت تخصصی شده باید به متخصصین مربوطه مراجعه نمود.

ما برای تامین این هدف از کادری مجرب و متخصص در باربری بهره می بریم تا حمل بار را تسهیل بخشیم. ارسال بار با کامیون از تمامی مناطق تهران است:

 • باربری از شمال تهران با کامیون
 • ارسال بار از جنوب تهران با کامیون
 • باربری از مرکز تهران با کامیون
 • ارسال بار از شرق تهران با کامیون
 • باربری از غرب تهران با کامیون

خدمات حمل بار با کامیون

برای ارسال انواع بار از تهران برای شهرستان با کامیون خدمات باربری با بهترین کیفیت و کمترین تعرفه ارائه می گردد.

خدمات ارسال بار در سریع ترین زمان توسط کارشناسان متخصص با بیمه نامه معتبر قانون تجارت ایران و بارنامه دولتی انجام می شود.

برای دریافت خدمات ارسال بار به شهرستان از تهران با انواع کامیون فقط باید با شماره های دیل تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

باربری سریع با کامیون

ارسال بار با کامیون یکی از خدمات میثم لواسان است. ما سال های سال است که ارسال بار با کامیون را انجام می دهیم.

تاکنون بارهای زیادی را برای صاحبان بار از تهران با کامیون به شهرستان ها انتقال داده ایم. کامیون باربری می تواند هر نوع باری را از 2 تن تا 24 تن جابه جا کند.

اگر سوالی دارید کارشناسان حمل بار به شهرستان همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. با ما تماس بگیرید و سفارش انتقال بار خود را با کامیون ثبت کنید.

حمل اثاثیه منزل با کامیون

این سوال همواره وجود دارد که برای حمل اثاثیه منزل کدام نوع کامیون مناسب است. اثاثیه منزل به دلیل ماهیت شکستنی بودن نیاز به توجه و محافظت خاص است.

ما بهترین کامیون حمل بار را برای جابه جایی اثاثیه برای شما در نظر داریم. برای انتقال اسباب منزل و لوازم اداری از مسقف استفاده می کنیم زیرا به دلیل داشتن سقف از بار در برابر سرما، گرد و خاک و باد مراقبت می کند.

ارسال اثاثیه منزل فوری و ایمن است. کلیه بار نیز تحت پوشش کامل بیمه قانون تجارت ایران قرار می گیرد.

حمل بار دربستی با کامیون

ارسال بار از تهران برای شهرستان با کامیون فقط به صورت دربستی است. ما با بهترین خدمات محموله شما را به شهرستان های ایران انتقال می دهیم.

نوع بار خود را اعلام کنید تا کارشناسان اقدامات لازم برای انتقال محموله به شهرستان را انجام دهند. با ارزان ترین کرایه بهترین خدمات باربری را دریافت می کنید.

انواع کامیون های باربری به شهرستان

کامیون باربری به شهرستان دارای تنوع بسیار بالاست که هر کدام مناسب حمل بار مشخصی است. هر خودرویی با ظرفیتی ساخته شده و انواع بار را امروزه می توان از تهران به شهرستان انتقال داد.

خودروهای کامیون باربری تهران شهرستان میثم لواسان عبارتند از:

 • خاور مسقف تهران شهرستان
 • خاور روباز تهران شهرستان
 • تریلی کفی تهران شهرستان
 • ترانزیت تهران شهرستان
 • تریلی لبه دار تهران شهرستان

تماس بگیرید و وزن بار خود را اعلام کنید تا بتوان تشخیص داد چه کامیونی برای باربری مناسب است. لازم است بدانید میثم لواسان کمترین و ارزان ترین تعرفه حمل بار با کامیون را ارائه می دهد.

حمل بار با کامیون تک

کامیون تک از انواع خودروهای باربری پر کاربرد است. این ماشین ظرفیت باربری تا 10 تن را دارد و در حمل شهری و بین شهری به کار گرفته می شود.

کرایه تک مناسب با وزن بار، مسیر باربری، هزینه بیمه نامه و بارنامه، کمیسیون باربری و دیگر علل مربوطه معین می شود.

برای دریافت خدمات حمل بار با تک با ما تماس بگیرید و از مشاوران درخواست راهنمایی نمایید. ما در سریع ترین زمان بهترین ها را برای شما در نظر داریم.

حمل بار با کامیون جفت

محموله هایی که تا 15 تن وزن دارند را می توان با جفت از مبدا تهران به شهرستان انتقال داد. جفت توانایی حمل انواع بار را در سطح شهر و بین شهر دارد.

در باربری با کامیون جفت بیمه نامه دولتی و بارنامه الکترونیکی صادر می شود تا فرآیند حمل با موانع مواجه نگردد.

ما هروزه برای ارائه خدمات حمل بار با کامیون آماده خدمت رسانی هستیم و تخفیفات ویژه ای نیز در نظر داریم.

حمل بار با کامیون مسقف

خدمات ارسال بار با کامیون مسقف با بهترین کیفیت توسط کادر باربری معتبر میثم لواسان ارائه می گردد. خودروی مسقف برای جابه جایی اثاثیه منزل از تهران برای شهرستان بسیار مناسب است.

این خودرو مجهز است و از اسباب منزل در برابر خطرات بیرونی مراقبت می کند. برای دریافت خدمات حمل با مسقف می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

در کوتاه ترین زمان محموله شما را از تهران برای شهرستان انتقال می دهیم. ضمنا کلیه بار شما تحت پوشش کامل بیمه قرار می گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع