حمل-بار-به-ماکو

حمل بار به ماکو

برای حمل بار به ماکو یکی از شهرهای زیبا و دیدنی با ما تماس بگیرید. حمل بار به ماکو و باربری ماکو، خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه از تهران به ماکو آذربایجان غربی با شرکت حمل و نقل میثم لواسان انجام می شود.

 

شرکت حمل بار میثم لواسان تنها یک نام نیست. بلکه برندی است در صنعت باربری تهران به آذربایجان غربی و شهرهای آن از جمله ماکو. ارسال بار به ماکو را با کم ترین نرخ باربری از میثم لواسان بخواهید ما مفتخریم بتوانیم باربری کالای شما را برای ماکو عهده دار شویم.

 

شماره تماس باربری ماکو:

  • 02133864006

حمل بار به ماکو از تهران

ماکو یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی در شمال غربی ایران است. این شهر در نزدیکی مرز ایران و ترکیه قرار دارد شهر ماکو مرکز شهرستان ماکو است. برای حمل بار برای مرز ایران و ترکیه از طریق ماکو با میثم لواسان تماس بگیرید.

 

میثم لواسان حمل کالا به مرز ایران و ترکیه را از طریق ماکو برایتان آسان کرده است. شهر ماکو در دره ‌ای بنا شده که رودخانه زنگمار از آن می‌ گذرد و شهر را به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می ‌کند. قسمت جنوبی شهر در دامنه کوه سبد قرار گرفته و بخش شمالی در دامنه کوه قیه است.

 

انواع کامیون حمل بار به ماکو

ما به بزرگ ترین ناوگان باربری دسترسی داریم و بهترین خودروها را برای شما فراهم می کنیم. با بهترین کرایه مناسب ترین خودروهای باربری ماکو را فراهم می کنیم.

 

  • تریلی حمل کالا به ماکو با ارزان ترین کرایه باربری و بیمه نامه معتبر
  • ترانزیت حمل کالا به ماکو با ارزان ترین کرایه باربری و بیمه نامه معتبر
  • تک و جفت حمل کالا به ماکو با ارزان ترین کرایه باربری و بیمه نامه معتبر
  • خاور روباز و مسقف حمل کالا به ماکو با ارزان ترین کرایه باربری و بیمه نامه معتبر
  • کمرشکن و بوژی حمل کالا به ماکو با ارزان ترین کرایه باربری و بیمه نامه معتبر
  • نیسان حمل کالا به ماکو با ارزان ترین کرایه باربری و بیمه نامه معتبر
  • کفی حمل بار سنگین تهران ماکو

 

باربری ماکو از تهران با خاور

خودروی خاور ظرفیت حمل بار به ماکو تا 4 تن را دارد و هر نوع آن برای ارسال باری مورد استفاده قرار می گیرد. ما در سریع ترین زمان خاور باربری ماکو را برای شما فراهم می کنیم. با ما تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام کنید.

 

باربری ماکو از تهران با نیسان

نیسان تهران ماکو با کرایه ارزان برای شما فراهم می گردد. ما برای شما تخفیفات خوبی نیز در نظر داریم که هزینه باربری ماکو از تهران را کاهش می دهد. خدمات ما با کیفیت است و با مجوزات قانونی لازم ارائه می گردند.

 

باربری ماکو از تهران با تک

اگر بار ارسالی از تهران به ماکو 10 تن باشد می توان از کامیون تک برای انتقال آن استفاده کرد. ما با بیمه نامه کامل و معتبر تک باربری ماکو را برای شما فراهم می کنیم. تردد تک در مسیر حمل با بارنامه دولتی مجاز است و در کم ترین زمان انواع بار را ارسال می کنیم.

 

باربری معتبر ماکو از تهران 

چون ما بستری فراهم می کنیم تا انواع کالا و بارهای شما با مناسب ترین ماشین از مبدا به مقصد معینه حمل شود و آسیبی نبیند. با این حال با برای اطمینان خاطر شما کلیه بار را تحت کامل بیمه معتبر قرار می دهیم. تا اگر احتمالا خسارتی وارد گردید جبران آن به سهولت امکان پذیر گردد.

 

ما همواره تخفیفات ویزه ای در نظر می گیریم تا از آن برخوردار گردید تخفیفات ما را از دست ندهید. لازم به ذکر است که ما کم ترین نرخ کرایه را داریم در عین حال خدمات را با کیفیت بالا انجام می دهیم. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات باربری ماکو و همچنین حمل بار به ارومیه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

بیمه نامه و بارنامه باربری ماکو

شرکت طرف قرار داد میثم لواسان برای بیمه بارهای ارسالی به شهرستان از جمله بارهای حمل شده به ماکو آذربایجان، بیمه ایران است که به صورت حداکثری بار شما را تحت پوشش بیمه ایران قرار می دهد. تمام خسارت های مالی احتمالی به بار ماکو شما قبول می کند.

 

معادل ارزش مالی محموله شما تحت پوشش قرار می گیرد. اگر خسارت یا آسیبی وارد شد با بیمه نامه به باربری یا شرکت بیمه مراجعه کنید. ما مجوزهای لازم برای حمل بار تهران ماکو را در سریع ترین زمان صادر می کنیم. ما باربری ارزان تهران به ارومیه، ماکو و دیگر شهرها را با خدمات عالی انجام می دهیم.

 

باربری-ماکو
باربری ماکو از تهران

 

حمل انواع بار به ماکو 

شرکت حمل میثم لواسان سالانه خدمات بسیاری به مردم عزیز ارائه می دهد. همچنین صاحب باران قدیمی و معتبر میثم لواسان از با تجربه بودن و کیفیت کار باربری ماکو میثم لواسان مطلع هستند. شما عزیزان می توانید با تماس سفارش باربری خود را ثبت کنید.

 

یکی از مزایای باربری ما داشتن بیمه نامه ایران است ما می توانیم بار شما را تا مبلغ 30 میلیون تومان بیمه رایگان کنیم. همچنین دادن بارنامه دولتی به رانندگان باعث می شود خیالتان از امنیت بار راحت شود و لحظه به لحظه پیگیر بارتان باشید.

 

شرکت میثم لواسان با داشتن مشاوران و کارشناسان خبره و با تجربه و کاربلد می تواند به شما عزیزانی که قصد بارگیری با کامیون را دارید راهنمایی کامل کند. مشاوران ما به صورت رایگان و همه روزه در خدمت شما عزیزان هستند. حمل بار به آذربایجان غربی و باربری به ماکو تخصص ماست.

 

شماره تماس باربری ماکو:

  • 02133864006

 

هزینه حمل بار از تهران به ماکو

باربری حمل بار به ماکو برای ارسال بار و محموله هزینه ای را دریافت می کند. این هزینه شامل موارد متعدد است: حق بیمه، کمیسیون، کرایه کامیون باربری ماکو و خدماتی نظیر کارگری. برای احتساب نرخ باربری تمام موارد فوق موثر است و باید به آن ها توجه کرد.

 

کارشناسان حمل بار این تعرفه را با توجه به مصوبه اتحادیه باربری معین می کنند. به باربری ها اعلام می کنند و شرکت های حمل مجوز افزایش قیمت ندارند. میثم لواسان در طول سال های فعالیت خود در حیطه حمل بار همواره طبق مصوبه اتحادیه پیش رفته است.

 

ما کمترین نرخ کرایه را داریم و خدمات با کیفیتی ارائه می دهیم. برای ثبت درخواست سفارش خود کافی است با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ پیام دهید. برای آگاهی از هزینه حمل بار به سلماس به مقاله زیر مراجعه کنید.

 

سبد خرید
تماس سریع