حمل-بار-به-ماکو

حمل بار به ماکو

برای حمل بار به ماکو یکی از شهرهای زیبا و دیدنی با ما تماس بگیرید. حمل بار به ماکو و باربری به ماکو و ارسال انواع بار و کالا و خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه از تهران به ماکو آذربایجان غربی با شرکت حمل و نقل میثم لواسان انجام می شود.

شرکت حمل بار میثم لواسان تنها یک نام نیست بلکه برندی است در صنعت حمل و نقل و باربری تهران به آذربایجان غربی و شهر های آن از جمله ماکو.

ارسال بار به ماکو را با کمترین هزینه و نرخ باربری از میثم لواسان بخواهید ما مفتخریم بتوانیم باربری کالای شما را برای ماکو عهده دار شویم.

حمل بار به ماکو از تهران

ماکو یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی در شمال غربی ایران است. این شهر در نزدیکی مرز ایران و ترکیه قرار دارد شهر ماکو مرکز شهرستان ماکو است.

برای حمل بار برای مرز ایران و ترکیه از طریق ماکو با میثم لواسان تماس بگیرید. میثم لواسان حمل کالا به مرز ایران و ترکیه را از طریق ماکو برایتان آسان کرده است.

شهر ماکو در دره ‌ای بنا شده که رودخانه زنگمار از آن می‌ گذرد. و شهر را به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می ‌کند.

قسمت جنوبی شهر در دامنه کوه سبد قرار گرفته و بخش شمالی در دامنه کوه قیه است.

ارائه انواع کامیون حمل کالا به ماکو

  • تریلی حمل کالا به ماکو
  • ترانزیت حمل کالا به ماکو
  • تک و جفت حمل کالا به ماکو
  • خاور روباز و مسقف حمل کالا به ماکو
  • کمرشکن و بوژی حمل کالا به ماکو
  • نیسان حمل کالا به ماکو

چرا حمل بار به ماکو با میثم لواسان؟

چون ما بستری فراهم میکنیم تا انواع کالا و بار های شما با مناسبترین ماشین از مبدا به مقصد معینه حمل شود و آسیبی نبیند.

با این حال با برای اطمینان خاطر شما کلیه بار را تحت کامل بیمه معتبر قرار میدهیم. تا اگر احتمالا خسارتی وارد گردید جبران آن به سهولت امکان پذیر گردد.

ما همواره تخفیفات ویزه ای در نظر میگیریم تا از آن برخوردار گردید تخفیفات ما را از دست ندهید. لازم به ذکر است که ما کمترین نرخ کرایه را داریم در عین حال خدمات را با کیفیت بالا انجام میدهیم.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات حمل و نقل به ماکو و همچنین حمل بار به ارومیه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

صدور بیمه نامه و بارنامه برای بار ارسال شده

شرکت طرف قرار داد میثم لواسان برای بیمه بار های ارسالی به شهرستان از جمله بارهای حمل شده به ماکو آذربایجان، بیمه ایران است که به صورت حداکثری بار شما را تحت پوشش بیمه ایران قرار میدهد.

تمام خسارت های مالی احتمالی به بار ماکو شما قبول میکند معادل ارزش مالی محموله شما تحت پوشش قرار می گیرد. اگر خسارت یا آسیبی وارد شد با بیمه نامه به باربری یا شرکت بیمه مراجعه کنید.

حمل-انواع-کالا-به-ماکو-و-خدمات-باربری-به-ماکو 

حمل انواع کالا به ماکو و خدمات باربری به ماکو 

شرکت حمل و نقل میثم لواسان سالانه خدمات بسیاری به مردم عزیز ارائه می دهد. همچنین صاحب باران قدیمی و معتبر میثم لواسان از با تجربه بودن و کیفیت کار میثم لواسان مطلع هستند.

شما عزیزان می توانید با تماس و ارتباط با ما سفارش باربری خود را ثبت کنید همچنین میثم لواسان بار شما با تخفیف ویژه ثبت می کند.

یکی از مزایای باربری ما داشتن بیمه نامه ایران است ما می توانیم بار شما را تا مبلغ 30 میلیون تومان بیمه رایگان کنیم.

همچنین دادن بارنامه دولتی به رانندگان باعث می شود خیالتان از امنیت بار راحت شود و لحظه به لحظه پیگیر بارتان باشید.

شرکت میثم لواسان با داشتن مشاوران و کارشناسان خبره و با تجربه و کاربلد می تواند به شما عزیزانی که قصد بارگیری با کامیون را دارید راهنمایی کامل کند.

مشاوران ما به صورت رایگان و همه روزه در خدمت شما عزیزان هستند حمل بار به آذربایجان غربی و باربری به ماکو تخصص ماست.

هزینه حمل بار از تهران به ماکو

باربری حمل بار به ماکو برای ارسال بار و محموله هزینه ای را دریافت می کند. این هزینه شامل موارد متعدد است: حق بیمه، کمیسیون، کرایه کامیون باربری و خدماتی نظیر کارگری.

برای احتساب نرخ باربری تمام موارد فوق موثر است و باید به آن ها توجه کرد. کارشناسان حمل بار این تعرفه را با توجه به مصوبه اتحادیه باربری معین می کنند.

به باربری ها اعلام می کنند و شرکت های حمل مجوز افزایش قیمت ندارند. میثم لواسان در طول سال های فعالیت خود در حیطه حمل بار همواره طبق مصوبه اتحادیه پیش رفته است.

ما کمترین نرخ کرایه را داریم و خدمات با کیفیتی ارائه می دهیم. برای ثبت درخواست سفارش خود کافی است با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ پیام دهید. برای آگاهی از هزینه حمل بار به سلماس به مقاله زیر مراجعه کنید.

سبد خرید
تماس سریع