حمل-کالا

حمل کالا

ازجمله خدماتی که باربری میثم لواسان انجام می دهد حمل کالا می باشد. کامیون حمل کالا خود را با کمترین نرخ قیمت کرایه حمل بار از ما بخواهید.

میثم لواسان نازلترین نرخ باربری را از تهران به تمام نقاط کشور و درون شهری را در اختیار شما بزرگواران قرار می دهد.

حمل بار از تهران و تحت پوشش کامل بیمه ایران صورت می پذیرد. تا به امروز میثم لواسان با بیش از سی سال تجربه در صنعت حمل رضایت تمام مشتریان خود را کسب کرده است.

حمل کالا در گذشته

از زمان‌هاى خيلى قديم يکى از انواع مهم حمل کالا، حمل از راه‌هاى خشکى بوده است. در زمان‌هایى برای حمل و نقل هنوز استفاده از ماشين براى مردم ناشناخته بود.

وسايل آن منحصر به حيوانات بارکش مثل اسب. شتر، قاطر، الاغ و مانند اينها بود. که نوع سنتى و قديمى بود و در عين حال داراى شرايط و ضوابطى برابر عرف زمان و مکان بود.

راه ابریشم

راه ابريشم که از راه‌هاى تاريخى حمل کالا محسوب مى شده محل رفت و آمد کاروان‌ هایى از همين نوع اسب و شتر بوده که برای حمل و نقل استفاده می شد.

در صورتى‌که امروزه جاى خود را به راه هایی از طریق راه آهن و راههای دیگر زمینی داده است. در حمل کالا در قديم تا مدت‌ها راه‌ ها و مسير رفت و برگشت کاروان ‌هاى تجارتى همان راه‌هاى مال ‌رو بود که از صحراهاى خشک و سوزان و مناطق صعب ‌العبور کوهستانى و جلگه و درّه‌ ها و مناطق جنگلى عبور مى‌نمود. ولى به ‌تدريج جمعيّت‌ هاى شهرى به‌ صورت گسترده تشکيل گرديد.

نقاط پر جمعيّت مانند شهر و بخش و کم جمعيّت مانند دهستان و روستا به‌ وجود آمد و انسانها با بوجود آمدن کاميون و وانت و تريلى نیاز به راه های بهتری برای حمل بار پیدا کردند.

حمل کالا و راه های آن

برای حمل کالا می توان از راه های مختلفی استفاده کرد. انتخاب مسیر تا حد زیادی بستگی به نوع و حجم بار دارد.

در برخی مواقع بار را می توان از راه زمینی، هوایی یا دریایی انتقال داد. راه حمل کالا دو گونه است راه‌هاى اصلى با توجه به خصوصيّات و شرايط خاص خود به دو نوع تقسيم می شود:

آزاد راه‌ها يا بزرگ راه‌ ها 

آزاد‌راه به راهى اطلاق مى‌شود که حدّاقل داراى دو خط اتومبيل‌ رو و يک شانه حداقل به عرض ۳ متر براى هر رفت و برگشت بوده و دو طرف آن به نحوى محصور و در تمام طول آزادراه از هم کاملاً مجزا باشد.

ارتباط با هم فقط به ‌وسيله راه ‌هاى فرعى که از زير يا بالاى آزاد راه عبور کند، تأمين شود و هيج راه ديگرى آن را قطع نکند، که اين قبيل راه‌ها برای جا به جایی و سایر مصارف با توجه به زيرسازى و محلّ تقاطع براى رفت و آمد.

وسايل نقليه و عابرين از نظر ايمنى بر ساير راه ‌هاى خشکى برترى دارد و با توجه به رعايت استانداردهاى لازم که به‌وسيله مهندسين و متخصصّين راه‌سازى اعمال مى‌گردد.

با توجه به نصب علائم هشدار دهنده در سر تقاطع و پيچ‌ ها و نقاط کوهستانى خطرات بروز تصادف را کاهش داده و موجب جلوگيرى از واژگون شدن خودروهاى حمل کالا و عدم ايجاد خسارت مى‌شود.

راه‌هاى آسفالت شده حمل کالا

در جريان حمل کالا و پيشگيرى از حوادث به‌علت داشتن سطح نسبتاً هموار و ديد رانندگان وسايل از نظر هدايت راننده و داشتن سرعت مطمئنه بعد از آزادد راه‌ ها حائز اهميت است.

راه های فرعی حمل کالا

راه‌ هاى خاکى که فرعى هم ناميده مى‌شود به ‌علت وجود گرد و غبار ناشى از حرکت وسايط نقليه و ايجاد گل و فرورفتگى در گل در فصول بارانی سال برای حمل و نقل راه‌هاى مناسبى نيست.

ولى در بسيارى از نقاط هنوز اين قبيل راه‌ها وجود دارد که همراه با مخاطرات فراوانى است و به ‌تدريج براى زيرسازى و آسفالت آنها اقدام مى‌گردد اما راه‌هاى خاکى معمولاً بين روستاها و برای حمل کالا از مزرعه يا کارخانه يا معدن و امثال آنها مورد توجه است.

انواع کامیون حمل کالا به شهرستان

تنوع خودروهای باربری از تهران برای شهرستان بسیار زیاد است. برای انتقال هر کالایی از ماشین حمل مناسب استفاده می شود.

اینکه چه ماشینی برای باربری مناسب است بستگی به وزن و حجم بار شما دارد. مثلا اگر بار 9 است می توان از تک و اگر 21 تن است از تریلی استفاده کرد.

میثم لواسان انواع خودروهای حمل بار و حمل کالا را با ارزان ترین کرایه در سریع ترین زمان در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

کامیون حمل کالا به شهرستان

برای تهیه ماشین حمل کالا به شهرستان دیگر نگران نباشید. نازل ترین کرایه ماشین حمل کالا به شهرستان های ایران را تحت پوشش کامل بیمه ایران از ما بخواهید.

باربری ما حمل بار به شهرستان را در اسرع وقت با مناسب ترین کامیون های باربری برای شما عزیزان انجام می دهد. برای حمل بار خود به شهرستان با ارزانترین کرایه با شرکت حمل و نقل میثم لواسان تماس بگیرید.

ارسال کالا بین شهری

حمل کالا با انواع کامیون یکی از بهترین، ایمن ترین و سریع ترین راه های حمل و نقل می باشد و شرکت حمل و نقل میثم لواسان یکی از قدیمی ترین و نام آشناترین فعالان در این صنعت می باشد.

با یک بار تماس با ما نه برای یک بار، بلکه برای همیشه با ما خواهید بود. با مناسبترین هزینه و کرایه حمل تحت پوشش کامل بیمه ایران برای سفارش کامیون با شرکت میثم لواسان تماس بگرید تا شما را راهنمایی کنند.

حمل کالا به تمام نقاط ایران از تهران

شرکت حمل و نقل میثم لواسان یکی از قدیمی ترین و خوشنام ترین شرکت های حمل و نقل در تهران است که یکی از فعالیت های این شرکت با تجربه و قدیمی ارائه ماشین حمل بار به شهرستان به شما مشتریان گرامی می باشد.

این فعالیت از مبدا تهران به تمام شهرستان های کشور عزیزمان انجام می پذیرد. ماشین حمل بار به شهرستان به کامیون هایی گفته می شود که در بین شهرها و شهرستان ها به حمل کالا بین شهری پرداخته و جابجایی آنها را انجام می دهند و دارای انواع مختلف می باشند.

حمل کالا به صورت تخصصی با ارزانترین کرایه

مشاورین دلسوز و کاربلد شرکت حمل و نقل میثم لواسان با توجه به نوع بار شما و حجم و وزن آن بهترین ماشین حمل بار به شهرستان را در اختیار شما قرار می دهند.

باربری تهران میثم لواسان با در اختیار داشتن بیش از سه هزار متر مربع فضای کاری و پارکینگ و همچنین رانندگان با تجربه و منظم و دارابودن انواع خاور و کامیون و تریلی در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

شرکت حمل و نقل میثم لواسان همچنین با مدیریت و پرسنل آزموده و مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

نرخ کرایه حمل بار به شهرستان با شرکت میثم لواسان بسیار کمتر از شرکت های دیگر است. کرایه بار شما بستگی به ماشین انتخابی شما دارد همچنین وزن بار و حجم بار شما روی کرایه شما تاثیر می گذارد.

حمل کالا به صورت دربستی از تهران برای شهرستان

یکی از خدمات تخصصی و ویژه میثم لواسان ارائه خدمات باربری به صورت دربستی است. برای ارسال کالا ما خودروی باربری مناسب را در دسترس تان قرار می دهیم.

این خودرو فقط محموله شما را جابه جا می کند و بسیار ایمن و سریع است. کلیه تجهیزات نیز برای حفظ بار فراهم می گردد.

با کمترین تعرفه بهترین خدمات انتقال کالا از تهران برای شهرستان را دریافت کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان کلیه خدمات را انجام می دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع