همه-چیز-درمورد-کامیون-های-اثاث-کشی

همه چیز درمورد کامیون های اثاث کشی

اگر می خواهید همه چیز درمورد کامیون های اثاث کشی بدانید با ما تماس بگیرید همه چیز درمورد کامیون های اثاث کشی را از متخصصین حمل بار میثم لواسان بپرسید.

خدمات اسباب کشی 

می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کامیون های مناسب باری حمل اثاث منزل
 • کامیون حمل اسباب منزل
 • خاور های مسقف جهت اسباب کشی
 • ایسوزو های مسقف جهت باربری وسایل خانه
 • خاور های مجهز به پتو برای چیدمان صحیح اساس منزل
 • کارگران زبده و کار آزموده حهت حمل لوازم خانه
 • کارگران تخصص حمل لوازم سنگین در خانه از جمله ساید و بوفه

میثم لواسان پیشتاز در امور باربری و متخصص در ارائه خدمات حمل بار به خصوص اثاث کشی تمامی خدمات حمل لوازم منزل با کامیون را از میثم لواسان بخواهید.

اگر تصمصم به اسباب کشی و یا حمل اثاثیه منزل از جاییی به جای دیگر هستید با ما در این مقاله همراه    باشید تا به شما همه چیز در مورد کامیون های اثاث کشی را  بگوییم.

همه چیز درمورد ویژگی کامیون های اثاث کشی

کامیون های اثاث کشی دسته ای از کامیون های حمل بار هستند که به طور تخصصی به حمل اثاث منزل و اسباب کشی می پردازند.

در زیر به نمونه ای از  ویژگی های کامیون های اثاث کشی اشاره شده است:

 • تمیز و پاکیزه بودن اتاق
 • مجهز بودن به پتو
 • اتاق مسقف و عایق در برابر نفوذ آب
 • رانندگانی با صبر و حوصله فراوان

همه چیز درمورد انتخاب کامیون اثاث کشی

برای انتخاب کامیون مناسب اثاث کشی باید در نظر اشته باشید که کامیون باربری وسایل منزل شما تمامی موارد گفته شده در بند بالا را داشته باشد.

در غیر این صورت اسباب و اثاثیه شما دچار مشکل میشوند و در حین حمل اثاث صدمه خواهند دید حال ممکن است از خودتان سوال کنید چطور میتوانید کامیون حمل اثاث منزل ایده ال خود را پیدا کنید؟

شاید به فکرتان برسد که به صورت مستقیم با رانندگان کامیون در تماس باشید و حمل اثاث منزل خود را به آنها بسپارید.

اما ما این راه را به شما پیشنهاد نمیکنیم چرا که این کار نیاز به تخصص دارد و شما نمی توانید کامیون مناسب حمل بار اثاث منزل را شناسایی کنید.

شاید علت آن این است که شما همه چیز در مورد کامیون های اثاث کشی را نمی دانید پس نیاز به یک کارگذار در انجام امور باربری اثاث و اسباب منزل را دارید.

تا کامیون مناسب اسباب کشی را در اختیار شما قرار دهند به همین منظور می توانید باربری و حمل اثاث منزل خود را به یک شرکت حمل و نقل معتبر بسپارید.

که در انجام امور مربوط به اسباب کشی خبره هستند ما میثم لواسان را به عنوان اولین شرکت حمل و نقل در تهران که امور باربری اثاث منزل را به صورت تخصصی انجام می دهد به شما معرفی میکنیم.

ارزان ترین خدمات حمل اثاث منزل را تنها میتوانید با میثم لواسان تجربه کنید.

چگونه هزینه اثاث کشی را کاهش دهیم

یکی از دغدغه هایی که تمام مستاجرین با آن دست و پنجه نرم می کنند مسئله هزینه های باربری و اثاث کشی است.

هزینه های اثاث کشی به شهرستان و اجاره کامیون حمل اثاث منزل را با ما به کمترین و پایین ترین مقدار ممکن برسانید. میثم لواسان به منظور رفاه حال مستاجرین عزیزی که قصد جابه جایی دارند خدمات باربری و حمل اثاث منزل را فراهم آورده است.

تا با ارائه پکیج کامل کامیون اثاث کشی خدمات اثاث کشی را از صفر تا صد به شما ارائه دهد و در هزینه های شما عزیزان صرفه جویی کند کمترین قیمت حمل اثاث منزل را از میثم لواسان بخواهید.

بهترین انتخاب برای کامیون حمل اسباب منزل

کامیون ها انواع مختلفی دارند: کامیون بدون سقف، کامیون کمپرسی، کامیون مسقف. اما کدام یک از این کامیون ها باری حمل اساس منزل مناسب است؟

این که کدام یک از کامیون ها مناسب حمل بار اثاث منزل شما است بستگی به انتخاب خودتان و بودجه ای که برای اثاث کشی در نظر گرفته اید دارد.

کامیون های اثاث کشی مسقف و پتودار

اثاث منزل یکی از حساس ترین بار ها است که حمل آن نیازمند ظرافت های خاصی است. بنابراین باید کامیون هایی که برای حمل بار در نظر گرفته میشود پاسخ گوی حمل اسباب منزل باشند.

کامیون هایی که میثم لواسان جهت حمل بار اثاث منزل در نظر می گیرند همه به صورت مسقف و پتو دار هستند مسقف اند تا اگر بارندگی یا تغییراتی در اب و هوا به وجود امد به بار های شما اسیبی وارد نشود.

پتو دار است تا جلوی ضرباتی که هنگام جابه جایی به بار ها وارد می شود، آسیبی به بار وارد نشود.

مواردی که باید هنگام انتخاب کامیون اثاث کشی به آن توجه کنیم

 • نوع بار اثاث منزل شما چگونه است؟
 • مسافتی که کامیون حمل اثاث منزل شما باید حمل کند چقدر است؟
 • اثاث کشی شما درون شهری است یا برون شهری؟
 • زمان بارگیری و تخلیه کی است؟
 • بودجه ای که برای اسباب کشی در نظر گرفته اید چقدر است؟
 • بارگیری شما توسط چند کارگر امکان پذیر است؟
 • آیا دربین وسایل خود بار های سنگین و فوق سنگین مثل ساید یا گاو صندوق هم  دارید؟

بهترین ماشین برای حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط کشور

شرکت حمل و نقل میثم لواسان و مشاورین این قابلیت را دارد. که بهترین خدمات ارسال اثاث منزل را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

ما قادر هستیم از تمام نقاط تهران ( از شمال تهران به شهرستان)، ( از جنوب تهران به شهرستان ) و ( از غرب تهران به شهرستان ) شرکت باربری ما کلیه خدمات حمل اثاث منزل را با انواع کامیون های مسقف چادری انجام دهیم.

سبد خرید
تماس سریع