خاور-مسقف

خاور مسقف

کامیونت هایی که دارای سقف فلزی و چادری هستند خاور مسقف نامیده می شوند. خدمات خاور مسقف را با کمترین کرایه از میثم لواسان دریافت کنید.

 

ما برای حمل اثاثیه منزل بهترین و مجهزترین خاورهای مسقف را در اختیار شما قرار می دهیم. با ما همراه باشید تا از مشخصات و قابلیت این خاور باربری مطلع شوید.

 

 • اسباب کشی از شمال تهران برای شهرستان
 • اثاث کشی از جنوب تهران به شهرستان
 • اسباب کشی از شرق تهران برای شهرستان
 • اثاث کشی از غرب تهران به شهرستان
 • اسباب کشی از مرکز تهران برای شهرستان
 • اثاث کشی از بازار تهران به شهرستان
 • اسباب کشی از شهرک صنعتی تهران برای شهرستان

 

برای دریافت خدمات حمل با مسقف می توانید از باربری محدوده شرق تهران به شهرستان میثم لواسان درخواست مشاوره نمایید.

 

مشخصات خاور مسقف

 • طول: 4/5 متر
 • عرض: 2 متر
 • ارتفاع: از 2/5 تا 2/7
 • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 3 تن

بیشتر این کامیونت ها بیشتر برای مواقعی که بار حساس می باشد و یا هوا بارانی است و باران می بارد و بارندگی شدید در حال باریدن است و یا همچنین از لحاظ حجم بار داخل کامیونت مسقف جا می شود، به کار می آیند.

 

این نوع کامیونت می تواند ایسوزو و یا خاور 608 و یا خاور 808 و یا از سایر برندهای کامیونت باشد. شرکت حمل و نقل میثم لواسان دارای انواع کامیونت فلزی مسقف چادری و فلزی می باشد.

 

شما بزرگواران با تماس با ما می توانید مناسب ترین نرخ کرایه کامیون مسقف را تحت پوشش کامل بیمه ایران دریافت نمایید.

 

حمل بار با خاور مسقف از تهران برای شهرستان

باربری میثم لواسان از پیشگامان حمل بار به شهرستان ها می باشد و به صورت همه روزه برای ارسال بار به شهرستان ها خاور اتاق دار و سقف دار را در اختیارتان قرار می دهد.

 

برای حمل بار به تمامی شهرستان ها از تهران خاور سقف دار را از میثم لواسان بخواهید. 

 

لازم به ذکر است که خدمات باربری میثم لواسان به صورت برخط و آنلاین، تنها از مبدا تهران است. برای ارسال بار از تهران به تمامی شهرستان ها از جمله:

 

 

با میثم لواسان تماس بگیرید. ما بهتعرین خدمات را با ارزان ترین کرایه در کم ترین زمان توسط کادری مجرب ارائه می دهیم.

 

حمل انواع بار با خاور سقف دار

حمل تمامی بارهایی که از نظر ابعادی و وزنی در اتاق خاور سقف دار جا شود، با خاورهای مسقف امکان پذیر است.

 

شرکت حمل و نقل میثم لواسان برای برقرار کردن آرامش در وجود شما برای یک اسباب کشی خوب و مطمئن کارگران ماهر و مجرب را همراه با کامیون برای شما می فرستد.

 

با شرکت ما دیگر هیچ گونه نگرانی برای جابجایی وسایل منزل خود نداشته باشید. در مقصد محموله خود را در صحت و سلامت کامل دریافت کنید.

 

30 میلیون بیمه رایگان باربری مسقف

شرکت حمل و نقل میثم لواسان تمامی بارهای شما را تحت پوشش بیمه حمل می کند. باری که شما قرار است حمل کنید از طرف شرکت ما تا 30 میلیون تومان بیمه رایگان می شود.

 

بیمه قانون تجارت کلیه خسارات وارده به بار را پوشش می دهد و معادل ارزش آن را به قیمت پرداخت می کند. حداکثر تعهدات را در نظر دارد و یک باربری معتبر را برای شما انجام می دهیم.

 

بارنامه دولتی حمل بار با خاور مسقف

در باربری با خاور مسقف بارنامه دولتی صادر می شود زیرا از سمت وزارت راهداری این الزام وجود دارد. بارنامه دولتی سندی است که در آن مشخصات کامل بار، خودروی حمل، مبدا و مقصد و مشخصات صاحب بار درج شده است.

 

این سند نشان از مالکیت صاحب بار است و می توان با آن پیگیری های لازم را انجام داد. تردد در مسیر باربری از تهران برای شهرستان نیازمند بارنامه رسمی و دولتی است.

 

میثم لواسان حمل بار به شهرستان را با بهترین خدمات و ارزان ترین تعرفه انجام می دهد و مشاورانی متخصص و مجرب را برای این امر در اختیار شما قرار می دهد.

 

حمل بار دربستی از تهران با مسقف برای شهرستان

یکی از خدمات ویژه میثم لواسان ارسال محموله ها به صورت دربستی است. به این معنا که یک خودروی مسقف اثاث و لوازم شما را به صورت اختصاصی انتقال می دهد.

 

در مسیر جز در موارد اضطراری حق توقف ندارد و باید در اسرع وقت در مقصد محموله را در صحت و سلامت تحویل دهد.

 

باربری دربستی از تهران برای شهرستان با ارزان ترین تعرفه برای شما انجام می شود. بیمه نامه و بارنامه دولتی برای تضمین سلامت بار صادر می گردد.

 

برای ثبت سفارش و برخورداری از خدمات باربری تهران شهرستان با مسقف فقط کافی است با شماره ها تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع