کامیون 911

کامیون 911

شرکت سازنده کامیون 911 بنز می باشد، کامیون 911 ما بین کامیون تک و خاور می باشد و از انواع کامیون های حمل بار شهری و بین شهری می باشد.

 

این نوع کامیون ها بارهایی با وزن 5 و نیم تن را می توانند حمل کنند. برای حمل بارهایی مثل آجر سنگ مصالح ساختمانی از این نوع کامیون ها استفاده می شود.

 

کلیه خدمات باربری تهران به شهرستان با 911 در کم ترین زمان با کم ترین تعرفه ارائه می گردد. برای ثبت سفارش ارسال بار فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

 

میثم لواسان به عنوان باربری خوب در تهران در تهران شناخته شده که تجریه و سابقه خوبی را نیز دارد. برای دریافت خدمات حمل بار از تهران به شهرستان با 911 و دیگر خودروها مانند تک، جفت و انواع تریلی با ما تماس بگیرید.

 

 • حمل بار از زعفرانیه به شهرستان با 911
 • ارسال بار از پیروزی به شهرستان با 911
 • حمل بار از افسریه به شهرستان با 911
 • ارسال بار از تهرانسر به شهرستان با 911
 • حمل بار از ولنجک به شهرستان با 911
 • ارسال بار از مشیریه به شهرستان با 911
 • حمل بار از آزادگان به شهرستان با 911
 • ارسال بار از کرج به شهرستان با 911

 

مشخصات کامیون 911

 • طول: 5 متر
 • عرض: 2/10 متر
 • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 5/5 تن

 

911 مناسب ارسال انواع بار از تهران برای شهرستان است. باربری تهران به شهرستان میثم لواسان هر روزه آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان با کرایه مناسب است.

 

حمل بار با کامیون 911 از تهران

معمولا بارهایی که تا وزن 5 الی 5/5 تن وزن دارد قابل حمل برای این نوع کامیون می باشد. 911 برای ارسال انواع بار مورد استفاده قرار می گیرند.

 

برای در خواست کامیون 911 می توانید با ما تماس بگیری با اعلام نوع بار خود در سریع ترین زمان ممکن با نازلترین کرایه کامیون 911 خود را در اختیار بگیرید. 

 

میثم لواسان با در اختیار داشتن انواع کامیون 911 می تواند بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. کلیه خدمات باربری با 911 از تهران به صورت دربستی با کرایه ارزان ارائه می شود.

 

ارسال بار به شهرستان ها با کامیون 911

برای ارسال بار به شهرستان ها و حمل بار بین شهری کامیون 911 یکی از جمله کاربردی ترین کامیون ها است. ما مجهزترین 911 باربری تهران شهرستان را برای شما فراهم می کنیم.

 

میثم لواسان بهترین و اولین سامانه حمل بار اینترنتی در تهران می باشد که با بیش از سی سال سابقه در زمینه حمل و نقل، انواع کامیون ها از جمله کامیون 911 را در اختیارتان قرار می دهد. 

 

ما خدمات حمل بار را برای همه شهرستان ها پوشش می دهیم لذا می توانید برای ارسال بار به تمامی شهرستان های ایران از جمله:

 

 

با 911، همین حالا با میثم لواسان تماس بگیرید. ارزان ترین نرخ کرایه باربری را برای حمل بار بین شهری در اختیارتان قرار می دهد.

 

نرخ کرایه کامیون 911 به روز است و کرایه ثابتی ندارد. کرایه شما به نوع بار شما، وزن و حجم بار بستگی دارد. اگر برای حمل بار با 911 دنبال یک باربری با کرایه مناسب هستید شرکت میثم لواسان در خدمت شما است.

 

خدمات حمل بار با کامیون 911

میثم لواسان در نظر دارد خدمات حمل بار به شهرستان از تهران را با کیفیت عالی ارائه دهد. ما در سامانه های خود اعلام بار می کنیم تا مناسب ترین خودروی حمل را برای شما فراهم کنیم.

 

برای تسریع امر حمل بیمه نامه و بارنامه صادر می گردد و کارشناسان هر روزه برای ارائه مشاوره به صورت رایگان برای خدمت رسانی آماده اند.

 

بیمه باربری کامیون 911

سند بیمه باربری ازجمله مهم ترین خدماتی است که میثم لواسان برای حمل بار با ماشین ها و از جمله کامیون 911 در اختیارتان قرار می دهد.  

 

هزینه حمل بار متناسب بار ارزش مالی بارتان محاسبه شده و به کرایه کل اضافه می گردد. بیمه باربری در سامانه حمل بار میثم لواسان، بیمه حداکثری و مطابق با قانون تجارت است.

 

باربری به شهرستان ها توسط میثم لواسان تحت پوشش بیمه معتبر و نام آشنا بیمه ایران به شما عزیزان ارائه می شود. بیمه نامه قانون تجارت یکی از معتبرترین شرکت های بیمه در تهران است.

 

باربری با کامیون 911 با بارنامه دولتی

بارنامه دولتی از ضروریات حمل بار بین شهری است و وزارت راهداری شرکت های حمل را مکلف به صدور این سند قانونی می کند. در بارنامه اطلاعات کامل بار و نوع خودرو درج شده و معرف بار و صاحب آن است.

 

برای تردد مجاز ماشین باربری این سند الزامی است. ما کلیه مجوزهای قانونی و دولتی را برای سرعت بخشیدن به امر باربری محدوده شرق تهران شهرستان صادر می کنیم. همین حالا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

حمل بار دربستی با کامیون 911

کلیه خدمات حمل با 911 به صورت دربستی است و یک خودرو برای انتقال محموله شما در نظر گرفته می شود. 911 کرایه شده در مسیر نمی تواند توقف کند مگر در موارد اضطرار.

 

میثم لواسان باربری دربستی با 911 را با ارزان ترین کرایه در سریع ترین زمان برای شما انجام می دهد و محموله را در سلامت کامل در مقصد تحویل می دهیم.

 

همین حالا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان در سریع ترین زمان ممکن خدمات باربری با 911 را از تهران برای شا ارائه می دهند.

 

ثبت و سفارش باربری با کامیون 911

برای درخواست کامیون 911 با شرکت حمل و نقل میثم لواسان تماس بگیرید تا مشاوران ما برای ثبت بار در خصوص با 911 شما را راهنمایی کنند. 

 

همچنین می توانید برای ثبت آنلاین 911 از طریق واتساپ و یا تلگرام به ما پیام دهید. کارشناسان در اولین فرصت با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

 

مشاوره تخصصی در حیطه حمل است و کاملا رایگان ارائه می گردد. کارشناسان ما آموزش های لازم را دیذده اند و در سریع ترین زمان خدمات باربری را انجام می دهند.

 

شماره تماس برای ارسال انواع بار و کالا از سراسر تهران به شهرستان:

 • 02133864006

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع