ترانزیت-برای-مرز

ترانزیت برای مرز

ترانزیت برای مرز های مختلف ایران قیمت های مختلفی دارد اما باربری میثم لواسان در تلاش است که کمترین نرخ کرایه حمل بار ترانزیت برای مرز های ایران را برای شما فراهم کند. حمل بار با ترانزیت از تهران برای شما با نازلترین قیمت حمل به تمام نقاط کشور ایران انجام می شود.

انواع ترانزیت برای مرز

ترانزیت در زمینه حمل بار انواع مختلف دارد از جمله میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تریلی ترانزیت داخلی که شامل ترانزیت از تهران به تمام شهرستان های ایران میشود.
  • ترانزیت خارجی که برای حمل بار ترانزیتی از سراسر ایران به خارج از مرز های ایران می شود.

و در میان باربری با ترانزیت برای مرزهای ایران هم وجود دارد که میثم لواسان بار شما را از تهران به تمامی مرزها و همچنین شهرهای مرزی انتقال می دهد.

ارزان ترین قیمت ترانزیت حمل بار به مرز

اگر به دنبال باربری ارزان قیمت هستید و می خواهید یک باربری به صرفه داشته باشید. شرکت باربری میثم لواسان را کارگذار خود در امور باربری قرار دهید تا بار شما را از تهران با کمترین کرایه و ارزان ترین قیمت به مرز ها حمل کند.

انواع ماشین های حمل بار 

  • نیسان حمل بار به مرز
  • خاور و کامیون حمل بار به مرز
  • تریلی و ترانزیت حمل بار به مرز

حمل بار با ترانزیت از شهرک های صنعتی به مرز های کشور

تهران با داشن ده ها شهرک صنعتی جزو فعال ترین شهر ها در زمینه حمل بار می باشد. و نیاز دارد تا تولیدات خود را همه روزه از تهران به مرز های کشور ارسال کند.

جهت حمل بار از شهرک های صنعتی تهران به مرز های ایران میتوانید با میثم لواسان در ارتباط باشید.

  • ارسال بار از شهرک صنعتی گلگون به مرز
  • حمل بار از شهرک صنعتی خاوران به مرز
  • ارسال بار از شهرک صنعتی قرچک به مرز
  • حمل بار از شهرک صنعتی سالاریه به مرز
  • ارسال بار از شهرک صنعتی شمس آباد به مرز

حمل اثاثیه منزل از تهران به مرز های ایران

اگر قصد اسباب کشی به شهر های مرزی ایران را دارید و جابه جایی اثاثیه منزل به مرز برایتان سخت به نظر می آید از میثم لواسان بخواهید که یک ترانزیت برای مرز در اختیارتان قرار دهد تا لذت حمل اسباب منزل تا همیشه در خاطرتان بماند.

لیست قیمت های حمل بار با ترانزیت برای مرز جهت مشاهده لیست قیمت ها و نرخ حمل کرایه به مرز های کشور هم میتوانید با مشاوران میثم لواسان در تماس باشید و هم میتوانید با مطالعه مقالات مربوط به هزینه باربری و حمل بار به شهرستان درباره کرایه ها اطلاعات به دست آورید.

ابعاد و مشخصات تریلی ترانزیت برای حمل بار شما

تریلی ترانزیت یکی از تریلی هایی است که برای حمل و نقل بار های تجاری و صنعتی به صورت بین شهری و حتی به صورت بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد.

تریلی ترانزیت بهترین ماشین برای حمل بارهایی تا تناژ 23 تا 24 است و یکی از تریلی های پر استفاده می باشد طول این تریلی حدود 13/50 متر و به صورت مسقف می باشد. بهترین نوع ماشین برای حمل مواد غذایی و بارها یه صادراتی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع