تک-تهران-رشت

تک تهران رشت

باربری با به رشت و حمل انواع بار از تهران برای رشت تا ظرفیت 10 تن را با تک تهران رشت انجام دهید. برای رزرو کامیون تک تهران رشت با میثم لواسان تماس بگیرید.

 

سامانه باربری میثم لواسان ارزان ترین نرخ کرایه باربری را برای حمل بار به رشت با انواع کامیون تک را برای شما فراهم خواهد کرد.

 

خدمات باربری آنلاین را از سامانه حمل و نقل میثم لواسان بخواهید. میثم لواسان پیشرو در ارائه خدمات حمل و نقل الکترونیک است.

 

برای آگاهی از نحوه محاسبه نرخ کرایه حمل بار با تک تهران رشت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید.

 

ارسال بار با تک تهران رشت

رشت و دیگر شهرهای شمالی کشور از مهمترین و پر رفت و آمد ترین خطوط باربری کشور است. از رشت به عنوان شهر همیشه بیدار یاد می‌کنند.

 

این کلانشهر همچنین پرجمعیت‌ ترین شهر شمال ایران در بین سه استان حاشیهٔ دریای کاسپین و بزرگ ترین و پرجمعیت‌ ترین شهر گیلک‌نشین جهان و بزرگ ترین سکونت گاه سواحل جنوبی دریای خزر محسوب می‌ شود.

 

رشت سومین شهر گردشگر پذیر ایران است. یکی از رایج ترین و پرکاربردترین کامیون ها باری ارسال بار از تهران به شهرستان ها ازجمله رشت کامیون تک می باشد.

 

میثم لواسان با دسترسی به بزرگ ترین سامانه باربری کشور، در سریع ترین زمان ممکن تک باربری به رشت را برای بارگیری انواع بار، خدمت شما ارسال می کند.

 

علاوه بر تک می توانیم خودروهای دیگر باربری را در اختیار شما قرار دهیم. متناسب با باری که دارید کامیون و نیسان را در اختیارتان قرار می دهیم:

 

 

سامانه میثم لواسان ساز و کاری شبیه به اسنپ دارد و تمامی کامیون های تک که در خط تهران به رشت فعالیت می کنند در این سامانه حضور دارند.

 

به محض اعلام بار شما در سامانه حمل میثم لواسان، ارزان ترین و کم تعرفه ترین کامیون باربری را برای رزرو خواهیم کرد.

 

باربری معتبر تک تهران رشت 

با توجه به گسترش باربری های تهران رشت، انتخاب یک شرکت حمل معتبر کار دشواری است. برای سنجش اعتبار باربری به سابقه و تخصص آن توجه کنید.

 

برای باربری به شهر همیشه بیدار ایران یعنی رشت با سامانه حمل بار اینترنتی میثم لواسان تماس بگیرید. باربری ارزان تهران به رشت با انواع کامیون تک 10 تن تخصص میثم لواسان است.

 

 

برای تمام شهرها و شهرستان های ایران خدمات باربری با تک در سریع ترین زمان با کم ترین کرایه ارائه می گردد.

 

حمل بار ارزان به رشت با تک 

آشنایی با انواع کامیون ها در زمینه حمل یکی از ضروریات است. لزوم آشنایی با انواع کامیون های باربری در چیست؟

 

  • صرفه جویی در هزینه های باربری و اسباب کشی
  • حمل اصولی بار بدون هیچ آسیب یا ضربه ای
  • سرعت در باربری تهران رشت با تک
  • مهار بار به بهترین شکل ممکن

 

در این مقاله کامیون مورد بحث ما، کامیون تک است که به صورت اجمالی به بررسی آن خواهیم پرداخت. اسم دیگر کامیون های تک، 6 چرخ بوده که مشخص می کند این کامیون 6 چرخ دارد.

 

تک ها قابلیت حمل بار تا ظرفیت 10تن را دارند. بسیاری از مردم نیز تک ها را به اسم کامیون ها 10 تنی می شناسند.

 

بنز تک، بنز شش چرخ (بنز 6 چرخ)، کامیون 10 تنی، تک 6 چرخ را برای حمل انواع بار از تهران به رشت از ما بخواهید.

 

دسته کم یابی از تک ها هستند که به تک بغل بازشو معروفند. تک های بغل بازشو از طرفین باز می شود و برای حمل بارهایی که بارگیری آنها با لیفتراگ است، مناسب خواهد بود

 

چه بارهایی با کامیون تک به رشت ارسال می گردد؟

تک باربری توانایی حمل انواع بار با ظرفیت 10 تن را دارد. تفاوتی ندارد باری که قصد ارسال آن به رشت را دارید چیست.

 

برای ارسال آن با تک کاربری باید ابعاد اتاق تک را در نظر بگیرید. اگه بار شما از نظر طول و عرض و ارتفاع در حد استانداردهای یک کامیون تک باشد، می توانید با تک بار خود را به رشت ارسال کنید.

 

برای اطلاع از ابعاد بارخور کامیون تک با کارشناسان حمل میثم لواسان تماس بگیرید. ما مجهزترین و بهترین کامیون های تک تهران رشت را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

تک تهران رشت با بیمه نامه معتبر 

حمل بار ارزان به رشت را با بیمه نامه معتبر از میثم لواسان بخواهید. میثم لواسان خدمات ارسال بار به رشت را با اخذ تمامی مجوزها به شما عزیزان ارائه می دهد. حمل بار با تک به رشت را با بیمه ایران انجام می دهیم.

 

بیمه نامه سند ضمانت ارزش مالی بار و اثاثیه شما است. ما کلیه محموله شما را تحت پوشش قرار می دهیم تا اگر خسارتی به بار وارد شد بتوانید برای جبران آن اقدام کنید.

 

از بارگیری تا تخلیه محموله شما تحت پوشش بیمه حداکثری قرار دارد و هر گونه خسارتی که به بار وارد شود قابل مطالبه است.

 

بارنامه اصلی تک تهران رشت

یکی از خدمات میثم لواسان ارائه خدمات باربری از تهران برای رشت با بارنامه اصلی است. این سند اطلاعات زیادی در خصوص بار، صاحب بار، مبدا و مقصد دارد.

 

با بارنامه می توانید روند حمل بار به رشت با تک را پیگیری کنید. خدمات باربری میثم لواسان با ارزان تعرفه و در سریع ترین زمان ارائه می شود.

 

برای ثبت سفارش می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام کنید. ما بهترین خدمات را برای شما در نظر داریم.

سبد خرید
تماس سریع