حمل-بار-از-شهرک-صنعتی-خاوران

حمل بار از شهرک صنعتی خاوران

برای حمل بار از شهرک صنعتی خاوران و حمل کالا از شهرک صنعتی خاوران و کاوه باربری حمل بار از شهرک صنعتی خاوران داخل جاده خاوران میثم لواسان با مناسب ترین نرخ کرایه کامیون تحت پوشش کامل بیمه ایران در خدمت شما عزیزان می باشد می توانید ماشین خود را به صورت دربستی سفارش دهید.

حمل بار از شهرک صنعتی خاوران به تمام نقاط کشور 

باربری نزدیک جاده خاوران میثم لواسان از قدیمی ترین و خوشنام ترین شرکت های حمل و نقل در تهران می باشد. که سالیان سال است در جاده امام رضا و جاده مشهد که همان جاده خاوران می باشد در حال خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد.

از مزایای داخل جاده خاوران بودن شرکت حمل و نقل میثم لواسان خدمت رسانی سریع به مشتریان گرامی می باشد. باربری محدوده شرق تهران میثم لواسان این قابلیت را دارد که هم به واسطه موقعیت استراتژیک خود که همانا قرار گیری سمت شرق تهران می باشد.

هم به واسطه فضای کاری وسیع که در جاده خاوران در اختیار دارد و در اختیار داشتن انواع نیسان و کامیونت و کامیون داخل آن سریعترین خدمت رسانی را با مناسب ترین قیمت حمل از تهران مخصوصا شهرک صنعتی خاوران در اختیار شما بزرگواران قرار دهد.

تعرفه و نرخ کرایه باربری

شما بزرگواران می توانید با تماس با حمل و نقل میثم لواسان از آخرین و مناسب ترین نرخ کرایه انواع نیسان و کامیونت و کامیون اطلاع پیدا کرده و درخواست کامیون خود را با ما در میان بگذارید.

انواع ماشین باربری خاوران

  • نیسان
  • خاور
  • کامیونت
  • کامیون
  • تریلی
  • تریلر
  • ترانزیت

با مشاوران ما تماس بگیرید تا مناسب ترین و به روزترین نرخ کرایه از تهران شهرک صنعتی خاوران به تمام نقاط کشور را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

چطور با باربری شهرک صنعتی خاوران تماس بگیرم؟

شما عزیزان می توانید با شماره های زیر با ما تماس گرفته و در سریعترین زمان ممکن مناسب ترین نوع کامیون را برای حمل کالا و خدمات از شهرک صنعتی خاوران تحت پوشش کامل بیمه ایران و با مناسبترین و نازل ترین قیمت در اختیار بگیرید.

با ما تماس بگیرید منتظر صدای گرمتان هستیم.

بیمه باربری شهرک صنعتی خاوران

بیمه نامه باربری میثم لواسان یکی از معتبر ترین بیمه نامه های استان تهران می باشد. شرکت حمل و نقل میثم لواسان با داشتن بیمه نامه بار شما را تضمین می کند بیمه ما بیمه قانون تجارت و ایران می باشد.

بیمه نامه تمام خسارات ناشی از آتش سوزی، بارندگی، آب گرفتگی و … پوشش دهی می کند. شرکت حمل و نقل میثم لواسان بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان بیمه رایگان میکند.

با ما از طریق واتساپ و یا تلگرام در ارتباط باشید مشاوران و کارشناسان ما همه روزه در خدمت شما هستند. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
تماس سریع