حمل-بار-به-شبستر

حمل بار به شبستر

شبستر در غرب آذربایجان شرقی است و در مجاورت شهرستان های مرند، تبریز، اسکو قرار دارد. جاده ترانزیت تبریز ارومیه در نزدیکی شبستر است و در مسیر خط آهن ایران ترکیه مستقر شده است. همین دو علت موجب شده تا حمل بار به شبستر با گستردگی رو به رو شود و مسیر تهران به شبستر پر تردد گردد. انواع بار ازقبیل آهن آلات، فولاد، تجهیزات صنعتی و… هر روزه در حال حمل و نقل از تهران به شبستر می باشد. نیاز های مختلف افراد منوط به همین باربری هاست. حمل بار به تبریز، آذربایجان شرقی و شبستر تخصص ماست و برای انجام آن سال هاست که تلاش کرده ایم. باربری خود از تهران به شهرسان را به ما بسپارید ما با کمترین نرخ کرایه در کمترین زمانی که تصورش را می کنید این کار را برای شما انجام میدهیم. خدمات حمل بار به شبستر ما با کیفیت بالا ارائه میشود و مناسب ترین خودروی حمل را برای شما در نظر داریم.

شماره تماس ما:

 • 021-33332425
 • 021-33864006

حمل بار سریع به شبستر

محموله ای که برای حمل به باربری سپرده می شود باید در سریع ترین زمان در مقصد تحویل داده شود. تاخیر ممکن است لطمات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. شرکت حمل و نقل باید به نحوی برنامه ریزی کند تا در موعد مورد توافق بار به محل برسد. بدون فوت وقت هماهنگی های لازم را با رانندگان بنماید و بارنامه و بیمه نامه را صادر نماید. کارشناسان رابط بین راننده و صاحب بار است لذا مسئولیت دارد پیگیری نماید تا بار در زمان و مکان معین تخلیه گردد. صفر تا صد باربری توسط کادر کارشناسی صورت می گیرد و تسریع در امر باربری تا حد زیادی به این افراد بستگی دارد.

ما آموزش های لازم را به کادر کارشناسی حمل بار به شبستر داده ایم تا بتوانند طبق توافق صورت گرفته محموله در مقصد باشد. همچنین شما می توانید اقدام به پیگیری نمایید و با پشتیبانی در ارتباط باشید و از جریان باربری مطلع گردید. هدف ما کمک به شماست و در این راستا تمام تلاش خود را می نماییم. برای حمل بار به ارس، بستان آباد، مرند و سایر شهرهای ایران خدمات بابری دریافت کنید.

بیمه باربری به شبستر

بار های خود را بیمه کنید تا دیگر خیالتان آسوده باشد. با بیمه کردن محموله خود ضمانت جبران مثل یا قیمت آن را خریداری کرده اید. بیمه طبق شروط منعقد شده در سند قرارداد الزام به تامین خسارت و زیان وارده دارد و نمی توانید از آن امتناع کند. چرا که بابت آن حق بیمه دریافت کرده است. اصولا در حمل بار به شبستر برابر ارزش بار بیمه میشود و متناسب با وزن بار میزان حق بیمه معین می شود. در باربری درون شهری شما می توانید با پذیرش مسئولیت کامل بدون بیمه نامه و صرفا با حواله یا همان بیجک اقدام به ارسال بار نمایند. اما بهتر است در خصوص بار های حساس حتما محموله را تحت پوشش قرار دهید. باربری ارزان میثم لواسان برای حمایت از بار شما بیمه قانون تجارت ایران را با سقف حداکثری تعهدات برگزیده تا بیشتر میزان را در صورت اتلاف کالا و اثاث دریافت نمایید. بهترین نوع بیمه را به شما ارائه می دهیم.

باربری به شبستر با ترانزیت چادری

این خودرو برای حمل بار هایی که حساسیت بالایی دارند و نیازمند مراقبت های بیشتری هستند به کار گرفته می شود. سقف این ماشین با چادر پوشانده شده و در باربری جاده ای بسیار دارای کاربرد است. گنجایش و توانایی باربری تا وزن 24 تن را دارد و حمل بار های سنگین با این وسیله به عمل می آید. ترانزیت چادری از انواع تریلی است و مقبولیت بسیار در سطح جاده های داخل کشور و هم چنین بیرون از مرز های ایران را کسب کرده است. مدرنترین ترانزیت های حمل بار به آذربایجان شرقی، تبریز و شبستر را از ما بخواهید تا در اسرع وقت مناسب ترین ها را برای شما استخدام نماییم.

باربری به شبستر با نیسان

در باربری درون شهری نیسان گزینه خوبی است زیرا سرعت بالایی دارد و به راحتی می تواند در داخل شهر بدون منع ترددی عبور و مرور داشته باشد. اگر بارتان تا 2 تن وزن دارد از نیسان استفاده کنید که هم تسریع به امر باربری ببخشد هم هزینه آن نسبت به انواع کامیون کمتر است. کلیه خدمات از قبیل بیمه نامه و بارنامه در خصوص نیسان نیز به عمل می آید. قیمت حمل نیز متناسب با مسافت و وزن بار معین می شود. در باربری بیرون شهری نیز می توان از نیسان استفاده کرد و برای حمل بار از تهران به شهرستان کاربرد های فراوان دارد. میثم لواسان خدمات حمل بار به شبستر با نیسان را در خصوص باربری بیرون شهری انجام میدهد و خدمات ویژه ای دارد. با قیمت مقرون به صرفه محموله هایتان را به هر کجای ایران بخواهید ارسال می کنیم.

هزینه ارسال بار از تهران به شبستر

حمل بار به شهرسستان را با قیمت منصفه از میثم لواسان بخواهید. ما با بیش از پنج دهه سابقه از اصول باربری و اتحادیه تبعیت داشته ایم و توانسته ایم در مسیر حمل و نقل فعالیت خود را گسترش دهیم. ما برای ارسال بار شما از تهران به شبستر آنچه مقرر شده را دریافت می کنیم و با بهانه های واهی اقدام به افزایش قیمت نمی کنیم. با توجه به اینکه ارائه خدمات برای حمل بار هزینه دارد، ما با قیمت مصوبه تلاش کردیم تا کیفیت خدمات را کاهش ندهیم و ریز به ریز نکات باربری را رعایت کنیم و به هدف اصلی خود که رضایت شماست دست یابیم.

هزینه حمل بار به شبستر با در نظر گرفتن مشخصه های بار از قبیل وزن و حجم آن، مسیری که باید طی شود و خودروی باربری تعیین می گردد. در برخی مواقع چون خودروی حمل کمیاب است، هزینه باربری به دلیل این کمبود افزایش می یابد. در فصولی که شرایط خاص دارد ممکن است با افزایش نرخ باربری مواجه شد. مانند بارش باران یا برف، لغزنده بودن زمین و وجود مه و باد. در نهایت این اتحادیه است که قیمت گذاری نهایی را انجام می دهد. کارشناسان حمل بار میثم لواسان همه روزه برای اعلام این نرخ آمادگی دارند و می توانید در خصوص حمل و نقل سوالاتتان را مطرح کنید.

شماره تماس ما:

 • 021-33332425
 • 021-33864006

باربری معتبر تهران شبستر

برای شناخت باربری معتبر میتوانید با سنجش چند عامل به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید. اولین نکته این است که به بررسی سابقه و پیشینه آن بپردازید. باربری اگر سابقه طولانی داشته باشد حاکی از این است که تجربیات بسیاری را در شرایط دشوار کسب کرده و برای هر مانع آمادگی دارد. نوع و سطح خدماتش می تواند نشانگر میزان تعهداتش باشد اگر کم و کاستی هایی دارد نمی تواند لقب باربری معتبر را داشته باشد چون خلف وعده کرده است. می توانید از افرادی که سابقه باربری دارند سوال کنید آن ها با تجربیاتی که کسب کرده اند می توانند راهگشا باشند.

موارد دیگری نیز وجود دارد مانند نحوه برخورد کادر کارشناسی با صاحبان بار، خدمات بیمه ای که ارائه می دهند، پشتیبانی و مشاوره و… . به هر حال شرکت حمل و نقل میثم لواسان با اعتبار و سابقه ای که دارد آمادگی خود را برای باربری به شبستر بی دردسر و مقرون به صرفه اعلام می کند و متعهد گردیده تجربه باربری خوب را برای شما به ارمغان آورد. اگر انتخاب شما یک باربری با اعتبار است، از طریق پیام رسان واتساپ یا شماره های مندرج با تیم ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

خدمات باربری به شبستر

اقداماتی که باربری برای حمل بار از تهران به شبستر انجام می دهد خدمات باربری نامیده میشود. این خدمات باید با کیفیت باشند و کمیت اهمیت چندانی ندارد زیرا مهم است که سلامت بار حفظ شود. خدمات هر باربری برای شبستر متفاوت است و هر یک اقدامات مختلفی را برای ارسال بار به شبستر ارائه می دهد. خدمات حمل بار به شبستر میثم لواسان عبارتند از:

 • اعلام بار سریع و رایگان
 • صدور بیمه نامه کامل
 • ارائه بارنامه دولتی
 • ارسال فوری بار به محل تخلیه
 • ارائه تجهیزات لازم
 • کرایه بهترین خودروهای حمل بار به شبستر
 • ارزان ترین نرخ باربری
 • ارائه تخفیفات عالی
 • مشاوره تخصصی باربری
 • پشتیبانی همه روزه
 • خدمات کارگری

باربری دربستی به شبستر از تهران

ما در این روش باربری یک خودروی حمل را برای شما در نظر می گیریم که بار را از نظر وزن و حجم کاملا پوشش دهد. خودرو می تواند بنا بر شرایط نیسان، تریلر یا خاور باشد که ظرفیت های مختلفی دارند. خودروی انتخابی فقط بار شما را از مبدا تا مقصد انتقال می دهد و بار دیگری در کنار بار قرار نمی دهد. باربری دربستی تهران شبستر با ارزان ترین کرایه و در کوتاه ترین زمان در محل تخلیه حضور دارد. ما با تخصص خود بهترین خدمات باربری تهران به شهرستان را ارائه می دهیم.

حمل انواع بار از تهران به شبستر

میثم لواسان بارهای زیادی را از تهران به شبستر ارسال کرده است. ما با انتخاب مناسب ترین خودروی باربری بارهای مختلفی را از تهران به شبستر ارسال می کنیم. مثلا اگر بار شما 5 تن باشد از خودروی حمل بار 911 استفاده می کنیم. یا مثلا اگر در حمل بار به شبستر وزن محموله 9 تن باشد خودروی باربری تک به کار گرفته می شود. تفاوتی ندارد که چه باری دارید و از کجای تهران برای شبستر باید ارسال شود. ما با بهترین کیفیت خدماتی انواع بار شما را در کوتاه ترین زمان از تهران برای شبستر حمل می کنیم.

معتبرترین باربری حمل بار به شبستر کدام است؟

باربری ای برای حمل بار به شبستر معتبر است که سابقه خوبی دارد و خدمات خوبی ارائه می دهد نرخ مصوبه را دریافت می کند و از اصول مدونه تخطی نمی کند هم چنین پشتیبانی دارد و صاحب بار را در جریان باربری قرار می دهد.

کدام خودروی حمل بار را در سریعترین زمان به شبستر انتقال می دهد؟

در اول باید دقت کنید نوع بار با خودرو تناسب داشته باشد مثلا اگر بارتان 10 تن است خودرو توانایی حمل آن را به شبستر داشته باشد و صرفا به بهانه ارسال سریع نباید از این نکته عدول کرد.

سبد خرید
تماس سریع