حمل-بار-به-جلفا

حمل بار به جلفا

جلفا، یک شهر مرزی است که بین سه کشور ایران، ارمنستان و آذربایجان واقع گردیده است. به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص از نظر بازرگانی در درجه بالایی از اهمیت قرار دارد و از شهرهای ترانزیتی به حساب می آید. از این رو حمل بار به جلفا اهمیت زیادی پیدا می کند.

 

به دلیل مرزی بودن از دیر باز حمل بار به جلفا مورد توجه تاجران و شرکت های حمل و نقل بوده است. شرکت حمل بار میثم لواسان با هدف تسهیل فرآیند حمل بار کلیه اقدامات لازم از زمان برنامه ریزی تا زمان اجرا را به عهده می گیرد. تمایز در کیفیت خدمات رکن مهم و اساسی حمل بار میثم لواسان است.

 

شماره تماس ما:

  • 021-33332425
  • 021-33864006

 

کرایه حمل بار به جلفا

یکی از مهم ترین سوالاتی که در خصوص حمل بار به جلفا و دیگر شهرستان ها مطرح می گردد نرخ کرایه است. تمامی مشتریان مایلند بارشان با کم ترین نرخ کرایه و در عین حال با برخورداری از سطح بالای کیفیت به مقصد ارسال گردد.

 

میزان کرایه های باربری تهران به جلفا توسط اتحادیه تهران معین می گردد و به شرکت های باربری ابلاغ می گردد. شرکت های حمل بار بایستی همین مبلغ را به عنوان هزینه حمل بار با توجه به شرایط موثر به مشتریان اعلام نمایند اما می توانند تخفیفاتی را ارائه دهند و قیمت کمتری دریافت نمایند.

 

هر شرکت باربری دارای کارشناسانی می باشد که وظیفه پاسخگویی در خصوص سوالات مربوط به باربری تهران جلفا از بارگیری تا تخلیه هستند. حمل بار میثم لواسان نیز برای سهولت ارائه خدمات باربری،  کارشناسانی را به این امر اختصاص داده که همه روزه برای مشاوره آماده هستند.

 

برای دریافت اطلاعات دقیق و کامل در خصوص نرخ کرایه باربری تهران به شهرستان جلفا بایستی با شماره های ذیل تماس بگیرید اطلاعاتی را به کارشناسان مطرح کنید تا آن ها قیمت نهایی را به شما اعلام نمایند. یا به مقاله زیر مراجعه کنید:

 

 

حمل اثاثیه به جلفا

حمل اثاثیه منزل و ادارات به دلیل شکستنی بودن بسیار حساس است و مستلزم رعایت نکات بسیار می باشد. جهت اسباب کشی در ابتدا لازم است بسته بندی به صحیح ترین شکل ممکن انجام گیرد و از تجهیزات مناسب استفاده شود.

 

برای جابه جایی وسایل نیز بهتر است از کارگران با تجربه استفاده شود. انتخاب باربری مطمئن جهت حمل اثاثیه منزل بسیار دشوار و سخت است چرا که نیازمند تخصص خاصی می باشد.

 

ارائه راه حل های کاربردی از طرف شرکت حمل در تمام مراحل اثاث کشی جهت رفع موانع احتمالی حین نقل از یک مکان به مکان دیگر ضروری است. میثم لواسان به شما اطمینان کامل می دهد که اثاث شما را از تهران به جلفا در صحت و سلامت کامل حمل و تحویل دهد.

 

حمل انواع بار به جلفا

برای تجربه ارسال بار رضایت بخش باید عوامل متعددی را مورد توجه قرارداد. خصوصا زمان بندی دقیق باربری بسیار مهم است چرا که طولانی شدن فرآیند حمل و جابه جایی بسیار طاقت فرسا است.

 

قاعدتا تمام شرکت های باربری با توجه به پیشرفت های اتفاق افتاده در زمینه حمل و نقل قادرند انواع مختلف بارها را با هرنوع وزن و حجم حمل کنند.

 

شرکت حمل و نقل میثم لواسان نیز با تجربیاتی که در این چند دهه در امر حمل بار کسب کرده از این قاعده مستثنا نیست و توانایی این را دارد که هر نوع باری را با هر حجم و وزنی حمل کند و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

 

در خصوص بارهایی که از شرکت حمل بار به جلفا میثم لواسان به جلفا ارسال گردیده می توان به ارسال چوب، پارچه، آهن آلات، دستگاه های صنعتی، لوله، ملزومات اداری، اثاثیه منزل، قوطی و … اشاره کرد.

 

همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص حمل بار به آذربایجان شرقی و حمل بار به تبریز با ما تماس بگیرید.

 

حمل بار ارزان به جلفا

در شرایط اقتصادی کنونی صرفه جویی در هزینه ها بسیار منطقی و معقول است. اما باید بین باربری ارزان و باربری مقرون به صرفه تفاوت و تمایز قائل شد.

 

در باربری ارزان از ملزومات و امکانات ارزان قیمت استفاده می شود. از کارگران موقت و آماتور استفاده می کنند و ادعا می کنند در هزینه ها صرفه جویی می کنند.

 

این اشتباه است چرا که نباید کیفیت را فدای قیمت کرد. این باربری ها با پایین آوردن سطح کیفیت هزینه را نیز کاهش می دهند و در این میان شما هستید که ضرر می کنید و امکان آسیب دیدن بار و اثاثیه شما افزایش می یابد.

 

باربری مقرون به صرفه، به باربری اطلاق می گردد که سطح کیفیت و آپشن های خدمات حمل بار به جلفا خود را تا حد امکان بالا می برد و به تضمین امنیت بار فکر می کند.

 

از نیروهای متخصص استفاده می کند. تمامی این موارد منجر می گردد بار شما ایمن و سریع تر به مقصد حمل گردد. نحوه محاسبه نرخ کرایه حمل بار توسط کارشناسان برای شما توضیح داده می شود.

 

خدمات حمل بار به جلفا

حمل بار به جلفا مستلزم اقداماتی است که توسط شرکت باربری باید انجام شود. لازم است خدماتی که ارائه می شود از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

 

زیرا محموله ارسالی دارای ارزش اقتصادی است. حمل بار به جلفا توسط مجموعه میثم لواسان در سریع ترین زمان ممکن توسط کادری مجرب و متخصص انجام می شود.

 

انواع خودروهای باربری که مناسب با بار شما است در باربری اینترنتی تهران جلفا به کار گرفته می شود. برای استعلام نرخ کرایه باید با کادر کارشناسی تماس و مشخصات بار خود را اعلام کنید. تعرفه دقیق محاسلبه می شود و به شما اعلام می گردد.

 

علاوه بر حمل بار تهران جلفا، میثم لواسان ارائه دهنده خدمات حمل از سراسر تهران برای شهرستان ها است. با یک تماس می توانید از خدمات ما بهره مند شوید:

 

 

حمل بار دربستی به جلفا

حمل بار به جلفا صورت دربستی یکی از متداول ترین روش های حمل بار می باشد. به این معنا که علی رغم حجم و وزن بار شما، یک خودروی حمل اختصاصی برای کالا و اثاث شما اختصاص داده می شود.

 

شرکت حمل و نقل نمی تواند بار دیگری در کنار بار شما قرار دهد و یا در میانه راه بدون اطلاع و هماهنگی توقف کند مگر در شرایط اضطرار.

 

قیمت حمل بار در این روش با توجه به اینکه بار سبک باشد یا نیمه سنگین یا سنگین متفاوت است و طبق تعرفه اتحادیه باربری تعیین می گردد.

 

دستمزد کارگران نیز طبق ساعات کاری حسای می گردد. از آنجایی که طول مسیر حمل بار متفاوت است، هر چه مسیر طولانی تر باشد نرخ کرایه نیز به طبع آن بالاتر می باشد.

 

این روش حمل بار به جلفا گرچه از نظر هزینه و قیمت بالا است اما دو امتیاز بسیار مهم دارد. اول اینکه خودروی دربستی سفارش داده شده بلافاصله بار را بارگیری کرده و در مدت زمان کوتاه به محل تخلیه رسیده و بار را تحویل می دهد.

 

دوم اینکه این روش بسیار ایمن تر است چرا که بار شما به تنهایی حمل شده و امکان ورود آسیب بسیار کم می باشد.

 

شماره تماس ما:

  • 021-33332425
  • 021-33864006

 

خودروهای حمل بار به جلفا

اولین و مهم ترین فاکتور در فرآیند حمل بار به جلفا انتخاب نوع خودروی حمل است. در ابتدا باید توجه داشت که طول مسیر حمل چقدر است هرچه مسافت بیشتر باشد بهتر است از خودروهای حمل بزرگتر (برای مثال خاور) استفاده کرد.

 

تجهیزات خودرو نیز با در نظر گرفتن نوع بار باید متناسب و کامل باشد. در حمل باید به حجم بار نیز توجه داشت رعایت تناسب بین حجم بار و نوع خودرو از ضروریات است چرا که دفعات تردد برای جا به جایی بار را کاهش داده و در میزان نرخ قیمت کرایه نیز موثر است.

 

وضعیت آب و هوایی نیز از دیگر عوامل مهم است. چنانچه در فصل بارندگی اقدام به حمل بار می نمائید لازم است حتما از خودروهای مسقف استفاده کنید تا سلامت بارتان حفظ گردد.

 

به اختصار می توان گفت خودروهای حمل بار عبارتند از: ترانزیت، تریلی (بغلدار – کفی)، خاور، نیسان. حمل بار به جلفا کاملا تخصصی در کوتاه ترین زمان ارائه می گردد.

 

نیسان حمل بار تهران به جلفا

برای حمل بار به جلفا تا 2 تن می توانید از خودروی نیسان استفاده کنید این خودرو ظرفیت حمل بار تا این تناژ را دارد و منع ترددی ندارد. برای حمل هر باری می توانید با نیسان باربری اقدام به جابه جایی محموله ها نمایید.

 

کم ترین کرایه حمل بار بین شهری با نیسان حمل بار به جلفا را میثم لواسان ارائه می دهد. برای دریافت خدمات حمل بار به کلیبر، بستان آباد، مرند و دیگر شهرها هروزه می توانید تماس بگیرید.

 

خاور حمل بار تهران به جلفا

هر نوع باری باید با خودروی حمل مناسب از تهران به جلفا انتقال داده شود. بارهایی که تا 4 تن وزن دارند را می توان با انواع خاور ارسال کرد. کرایه خاور ثابت نیست و دائما در حال تغییر است زیرا علل زیادی در محاسبه تعرفه حمل بار به جلفا موثر است.

 

از خاور مسقف می توان برای اثاث کشی به جلفا استفاده کرد و خاور روباز مناسب باربری بارهای غیر حساس است. اگر در انتخاب خودروی باربری اطلاعاتی ندارید از کارشناسان حمل میثم لواسان درخواست راهنمایی کنید.

 

کفی حمل بار تهران به جلفا

بارهایی که وزن آن ها تا 23 تن است می توان با کفی انتقال داد زیرا این خودرو با این ظرفیت طراحی و ساخته شده است. کفی نوعی تریلی است که قسمت کف آن آهن یا چوب است و دیواره ندارد.

 

بارهایی با کفی ارسال می شوند که بسته بندی شده نباشند. زیرا این خودرو برای حمل بارهایی به این صورت طراحی نشده است.

 

بغلدار حمل بار تهران به جلفا

تریلی لبه یا بغلدار می تواند تا 23 تن بار را از تهران به جلفا انتقال دهد. بارهایی که بسته بندی در کارتن هستند را می توان با این خودرو انتقال داد زیرا دارای دیواره هست.

 

در باربری شهری و بین شهری می توان هر نوع بار را با این خودرو انتقال داد. حمل بار به جلفا با مجهزترین خودروها ارائه می گردد.

 

ترانزیت حمل بار تهران به جلفا

برخی بارها هستند که نیازمند مراقبت بیشتری هستند. به همین دلیل لازم است که با خودرویی حمل شوند که تجهیزات کامل را داشته باشد. پیشنهاد ما خودروهای مسقف است که بسیار مناسب بارهای حساس هستند.

 

ما با کرایه ارزان ترانزیت تهران جلفا را برای شما فراهم می کنیم و کلیه بار را تحت پوشش بیمه قانون تجارت ایران قرار می دهیم. تمام مجوزهای لازم صادر می گردد تا روند حمل بار به شهرستان به جلفا با ترانزیت با موانع مواجه نگردد.

 

حمل بار به جلفا با تک

اگر بار شما 10 تن وزن دارد از خودروی تک برای انتقال آن استفاده می شود. تک تهران جلفا با کرایه ارزان در کوتاه ترین زمان برای شما فراهم می شود.

 

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان حمل بار به جلفا با ما تماس بگیرید و از کارشناسان درخواست کنید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 

حمل بار به جلفا با جفت

ماشین جفت تهران به جلفا ظرفیت باربری از 10 تن تا 15 تن را دارد. ما خودروی جفت را به صورت دربستی در اختیار شما قرار می دهیم.

 

ارسال بار در سریع ترین زمان ممکن توسط کادری مجرب ارائه می گردد. بیمه نامه کامل قانون تجارت برای محافظت از بار شما در برابر حوادث صادر می گردد.

 

حمل بار به جلفا از سراسر تهران

با توجه به بالا رفتن نرخ کرایه و حمل بار دغدغه اصلی پیدا کردن باربری معتبر حمل بار به جلفا است که هم معتبر باشد هم منصف.

 

ما در مجموعه میثم لواسان همواره بنا را بر رضایت مشتریان خود گذاشته ایم و برای حمل بار ایمن و سریع کوشیده ایم. باربری جلفا از تهران با ارزان ترین کرایه را به ما بسپارید و نگران نباشید.

 

ما به درست ترین شکل خدمات بابری را برای شما انجام می دهیم و تخفیفات ویزه ای نیز در نظر داریم. باربری ارزان تهران به جلفا میثم لواسان نامی آشنا در صنعت باربری است که تجربه تخصصی خود را برای تسریع و تسهیل فرآیند حمل به کار می گیرد.

 

مقالات مرتبط:

باربری تهران کرمان

باربری تهران شیراز

کرایه حمل بار از تهران به جلفا چقدر است؟

نرخ ثابتی ندارد و باید به روز قیمت بگیرید متناسب با وزن بار شما باید ماشین باری انتخاب شود پس از آن با توجه به طول مسیر و دیگر عوامل موثر کارشناسان اقدام به اعلام قیمت می کنند.

چه بار هایی از تهران به جلفا قابل حمل شدن است؟

بارهایی که به جلفا حمل می شوند از این قبیل اند: مواد خوراکی و غذایی- مواد دارویی و شیمیایی- آهن- فولاد- لوله- قوطی- لوازمات منزل و شرکت ها- دستگاه های صنعتی و تولیدی.

سبد خرید
تماس سریع