کمرشکن

کمرشکن

تریلی کمرشکن جهت حمل بار های سنگین و فوق سنگین طراحی و تولید می گردد. طراحی طول و عرض کمرشکن ها براساس سفارش مشتری به کارخانه سازنده قابل تغییر خواهد بود.

 

این خودرو برای باربری داخلی و خارجی به کار گرفته می شود و کاربردهای فراوانی دارد. محموله های سنگین و فوق سنگین با این خودرو به راحتی از مبدا تا مقصد انتقال داده می شوند.

 

مشخصات انواع کمرشکن

  • طول: 8 الی 18 متر
  • عرض: 2/60 الی 3 متر
  • مقدار تناژ قابل حمل: 16 الی 36 تن

 

این نوع ماشین های حمل بار انواع گوناگونی دارند که در ادامه به صورت خلاصه به آنها اشاره شده برای حمل انواع بار حجیم و فوق سنگین کمرشکن ها بهترین و تنها گزینه برای جابه جایی هستند.

 

تریلر کمرشکن 2 محور

این نوع تریلرها برای حمل بار تا سقف 30 تن طراحی گردیده است. طول و عرض این محصول متناسب با استانداردهای جاده ای ایران می باشد.

 

خدمات حمل بار به شهرستان با تریلر کمرشکن 2 محور نیاز به تخصص و تجربه دارد. لذا یک باربری معتبر را برای این منظور انتخاب کنید.

 

تریلی 3 محور

تریلر سه محور ویژه حمل و نقل بارهای سنگین و فوق سنگین می باشد. طراحی این محصول به گونه ای است که قابلیت جابجایی بارهایی با طول زیاد و بسیار عریض را نیز دارا می باشد.

 

استفاده از روش های جدید جوشکاری برای سازه ها و استحکام بالای فلزات بکار رفته در این محصول چنین قابلیت هایی را به همراه داشته است. برای درخواست کمرشکن 3 محور با میثم لواسان تماس بگیرید.

 

تریلر کمرشکن 4 محور

این نوع از تریلرها ویژه حمل و نقل بارهای سنگین و فوق سنگین می باشد. طراحی این محصول به گونه ای است که قابلیت جابجایی بارهایی با طول زیاد و بسیار عریض را نیز دارا می باشد.

 

برای درخواست تریلی 4 محور با باربری محدوده شرق تهران شهرستان میثم لواسان تماس بگیرید.شرکت میثم لواسان پیشرو در صنعت باربری کشور است. شرکت ما با کرایه ارزان و نرخ پایین در خدمت شما است.

 

خدمات حمل بار برای شهرستان با کمرشکن

برای ارسال بارهای سنگین از کمرشکن استفاده می شود. این خودرو مناسب باربری شهری، بین شهری و بین المللی است.

 

در باربری با کمرشکن باید کلیه بار تحت پوشش بیمه قرار بگیرد تا خسارات احتمالی قابل جبران باشد. بارنامه دولتی نیز الزامی است تا با کد رهگیری جریان حمل را پیگیری کرد.

 

کادر باربری تهران شهرستان نیز باید افرادی متخصص و مجرب باشند تا مراحل ارسال بار را سرعت ببخشند و نهایتا باربری در صحیح ترین حالت انجام شود.

 

پشتیبانی، مشاوره تخصصی، تخفیفات و انتخاب خودروهای مناسب از دیگر خدمات باربری است که توسط شرکت های حمل ارائه می شود.

 

ارسال بار دربستی از تهران به شهرستان با کمرشکن

خدمات حمل بار دربستی از تهران با کمرشکن به این صورت است که خودروی موردنظر فقط محموله شما را از مبدا بارگیری کرده و در مقصد تخلیه می کند.

 

این روش بسیار ایمن است و محموله شما در سلامت کامل تحویل داده می شود. بار دیگری در کنار یا روی بار شما قرار داده نمی شود.

 

هزینه باربری دربستی از تهران به شهرستان با کمرشکن به عوامل زیادی بستگی دارد که کارشناسان تک تک مورد بررسی قرار می دهند.

 

هزینه باربری با کمرشکن از تهران برای شهرستان

نرخ باربری تهران به شهرستان عدد مشخصی ندارد و باید نهایتا روز قبل ارسال برای استعلام کرایه با کادر باربری تماس بگیرید.

 

برای آگاهی سریع بهتر است که از کادر باربری درخواست محاسبه کنید. وزن و حجم بار، طول مسیر حمل، هزینه بیمه نامه و بارنامه دولتی، درصد کمیسیون باربری و فصل باربری از جمله علل موثر در تعیین نرخ حمل بار از تهران برای شهرستان است.

 

ارسال بار با کمرشکن توسط باربری معتبر

شرکت های حمل بسیار متنوع هستند و هر یک خدمات خاص خود را دارند. در خصوص خدمات کیفیت مهم تر از کمیت است و باید از سطح کیفی بالایی برخوردار باشند.

 

باربری معتبر تهران شهرستان باید سابقه دار باشد و مهارت و تخصص لازم را کسب کرده باشد. از کارشناسان مجرب برای انجام اقدامات باربری استفاده کند.

 

مجهزترین ماشین های حمل بار را به کار بگیرد و تجهیزات لازم را فراهم سازد. مجوزهای لازم را در زمان مقرر صادر کند تا امر باربری با سرعت انجام شود.

 

با توجه به مراتب مذکور فوق می توانید یک باربری خوب را انتخاب کنید و فرآیند حمل خود را انجام دهید. هم چنین می توانید از افرادی که قبلا سابقه ارسال محموله به شهرستان را دارند در این زمینه سوال کنید.

 

مقالات مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع