بوژی

بوژی

هزار چرخ یا بوژی یا ارابه واگن نوعی تریلر دارای محورهای متناسب با میزان بار است بوژی برای حمل بار های بسیار سنگین به منظور کاهش فشار بار بر روی جاده، راه آهن و همچنین وسایل نقلیه ها بکار می‌رود.

 

در واقع این مدل خودرو یک کمرشکن است با محورهای زیاد تر از حالت نرمال که تعداد محورهای آن متغیر می باشد.

 

به طوری که هرچه وزن بار سنگین تر باشد برای توزیع نیروی وزنی بهتر تعداد محورها بیشتر می شود و برای بارهایی با وزن و نیروی سبک تر تعداد محورها کمتر می شود.

 

مشخصات بوژی

  • طول: قابل تغییر
  • عرض: 3 متر
  • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 96 تن

 

کلمه بوژی در اصل یک کلمه فرانسوی است که در لغت به معنای محور می‌باشد. بوژی به سیستم حرکتی واگن گفته می‌شود.

 

متشکل از قاب ( تیرهای طولی وعرضی ) مجموعه فنربندی ( تعلیق ) مجموعه چرخ ومحور، مجموعه ترمز و ادوات مربوطه می‌باشد.

 

همچنین ضمن توزیع یکنواخت وزن روی خط باعث سهولت در گردش تریلر هنگام عبور از قوس، ایمنی سیر، افزایش ظرفیت بارگیری تریلر در بار محوری ثابت می‌شود.

 

کاربرد بوژی در حمل و نقل

این کشنده برای حمل اشیاء بزرگ مانند بخش‌های بزرگ پل، تجهیزات پالایشگاه نفت، موتورها و اشیای دیگری استفاده می‌شوند.

 

برای حمل بار به شهرستان که بیش از حد بزرگ و یا سنگین هستند این خودرو مناسب است. بوژی در بسیاری از بخش‌های صنعت سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

از جمله: صنایع ساخت و ساز، نفت و گاز، کشتی سازی و صنایع دریایی، حمل و نقل جاده‌ای در سایت‌های ساخت کارخانه‌ها و حتی برای انتقال پلتفورم‌های نفتی.

 

این تریلر می‌تواند یک شبکه از چند ده چرخ با کنترل کامپیوتری داشته باشد که همگی به صورت جداگانه قابل کنترل هستند و به صورت مساوی توزیع وزن و هدایت دقیق را انجام می‌دهند. 

 

هر یک از چرخ‌ها به صورت مستقل از بقیه مفصل شده است تا بتواند امکان چرخیدن، حرکت به کناره‌ها و یا حتی گردش درجا را داشته باشد.

 

برخی ها امکان حرکت تلسکوپی چرخ‌ ها را به صورت مستقل از یک‌ دیگر ایجاد می‌کنند به طوری که در زمان حرکت بر روی زمین ناهموار، بار بتواند صاف نگه داشته شود و وزن به طور مساوی توزیع شود.

 

حمل بار با بوژی از تهران برای شهرستان ها

از آنجایی که تریلی بوژی اغلب سنگین‌ترین بارهای جهان را بر روی وسایل نقلیه چرخ ‌دار حمل می‌کنند، بسیار کند هستند.

 

در زمان بارگذاری کامل اغلب با سرعت زیر یک مایل در ساعت حرکت می‌کنند. برخی از آنها توسط یک کارگر با یک کنترل پنل دستی کنترل می‌شوند در حالی که برخی دیگر کابین راننده دارند.

 

علاوه بر این، چند کشنده بوژی می‌توانند با هم ترکیب شوند تا اجسامی به بزرگی ساختمان‌ های بزرگ را حمل نمایند.

 

باربری میثم لواسان پیشرو در صنعت حمل و نقل کشور در ایران برای حمل بار با بوژی به تمام نقاط ایران در خدمت شما عزیزان است. حمل بار با کرایه ارزان و کارگران مجرب تخصص شرکت ما است.

 

کرایه باربری تهران شهرستان با بوژی

اگر برای حمل بار به شهرستان خودروی بوژی لازم دارید باید بدانید نرخ باربری ثابت نیست. دائما در حال تغییر است و باید به روز استعلام کنید.

 

کارشناسان با توجه به وزن و حجم بار و دیگر علل موثر نرخ دقیق کرایه بوژی تهران شهرستان را برای شما محاسبه می کنند.

 

شرایط اقتصادی و بازار تاثیر زیادی در قیمت حمل بار از تهران به شهرستان دارند. هزینه بارنامه و بیمه نامه نیز در قیمت گذاری موثر است.

 

باربری ها در حال افزایش هستند و باید در انتخاب خود دقت کنید تا یک باربری منصف و معتبر را برای ارسال محموله های خود به خدمت بگیرید.

 

برای آگاهی از نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری با قسمت کادر مربوطه در تماس باشید یا در پیام رسان ها پیغام بگذارید.

 

خدمات حمل بار با بوژی از تهران برای شهرستان

برای انتقال محموله ها با بوژی در ابتدا باید اعلام بار شود تا مدل موردنظر با کرایه مناسب برای شما فراهم شود.

 

باربری تهران شهرستان موظف هستند در حمل بین شهری بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر صادر کنند تا روند ارسال بار سریع تر انجام شود.

 

از بارگیری تا تخلیه کادر باربری باید مشاوره و پشتیبانی ارائه بدهد. با کد رهگیری که در بارنامه درج شده می توانید از پروسه حمل بار تهران شهرستان مطلع شوید.

 

برای دریافت خدمات ویژه و تخفیفات باربری باید با کارشناسان در ارتباط باشید یا از طریق واتساپ پیام دهید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

مقالات مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع