کامیون-تک-6-چرخ

کامیون تک ( 6چرخ )

کامیون تک ( 6چرخ ) یکی از کامیون های شرکت بنز می باشد که قابلیت حمل بار تا 10 تن را دارد. نام دیگر تک ( 6چرخ ) 1921 و 1924 می باشد.

 

برای حمل بار با کامیون تک و ارزان ترین خدمات باربری با سامانه حمل بار میثم لواسان تماس بگیرید. با توسعه صنعت باربری در جهان پس از خاور و کامیون های مربعی کوچک نوبت به عرضه کامیون های 6 چرخ و 10 چرخ شد.

 

میثم لواسان ارائه دهنده خدمات باربری تهران شهرستان با ارزان ترین تعرفه باربری است که بیش از 50 سال سابقه و تخصص دارد.

 

 • ارسال بار از تهرانپارس به شهرستان با تک
 • باربری از نارمک به شهرستان با تک
 • ارسال بار از شهرک غرب به شهرستان با تک
 • باربری از ورامین به شهرستان با تک
 • ارسال بار از پاکدشت به شهرستان با تک

 

ارزان ترین باربری تک تهران شهرستان:

 • 02133864006

 

حمل بار با کامیون تک تهران شهرستان ( 6 چرخ ) 

کامیون تک مشخصات خاصی دارد که می تواند بارهای مختلفی با وزن و حجمی خاص از تهران به شهرستان انتقال دهد.

 

برای انتخاب خودروی مناسب حمل باید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید یا از کارشناسان میثم لواسان درخواست کنید تا شما را راهنمایی کنند.

 

 • طول: 5/80 متر
 • عرض: 2/20 متر
 • حداکثر مقدار تناژ قابل حمل: 10 تن

 

کارخانه های دیگر کامیون سازی هم اقدام به ساخت همچنین کامیون هایی کرده اند که ایویکو و ولوو و سایر شرکت ها از این دست می باشند.

 

ولی در ایران بیشترین آن همان بنز تک می باشد که معمولا این نوع از کامیون به نام بنز تک معروف شده است. شرکت حمل و نقل میثم لواسان متخصص در زمینه حمل بار با کامیون تک ( 6 چرخ ) می باشد.

 

حجم و وزن بار خود را به کارشناسان اعلام کنید تا اقدامات لازم برای صدور بارنامه و بیمه نامه را انجام دهند. هم چنین می توانید از مشاوره رایگان و تخصصی ما بهره مند شوید.

 

خدمات حمل بار با کامیون تک تهران شهرستان

باربری محدوده شرق تهران میثم لواسان ارائه دهنده خدمات حمل بار از تهران به شهرستان ها است. ما انواع بار را تاکنون با مناسب ترین خودروی حمل بار از تهران برای شهرستان ها انتقال داده ایم.

 

ما همه شهرهای ایران را تحت پوشش قرار می دهیم و خدمات خود را به سرتاسر ایران با بهترین کیفیت ارائه می دهیم. از کامیون تک برای انتقال محموله های 10 تنی به کار گرفته می شود.

 

مجهزترین خودروهای تک باربری را بریا شما فراهم می کنیم و بارنامه دولتی و الکترونیکی را برای تسریع در امر باربری ارائه می دهیم.

 

 • ارسال بار با تک در کم ترین زمان ممکن
 • ارائه بهترین خدمات حمل بار با تک با کم ترین تعرفه
 • صدور بیمه نامه معتبر حمل بار تهران شهرستان با تک
 • به کارگیری افرادی مجرب و متخصص برای مشاوره و پشتیبانی
 • ارائه بارنامه دولتی و قانونی برای تردد مجاز خودرو در مسیر حمل

 

حمل انواع بار با کامیون تک ( 6چرخ ) از تهران به شهرستان 

بار شما هر چه که باشد با کامیون تک می تواند بارگیری شود به شرط آنکه از نظر وزنی و حجمی در کامیون تک ده تنی قابل مهار باشد.

 

تک ده تن همانطور که از نامش پیدا است توانایی حمل بار تا ظرفیت 10 تن را دارد. طول بارگیر این کامیون ها 5.80 می باشد و برای بارهایی که طول آنها از 5.80 کمتر است مناسب است.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه حمل بار به شهرستان با کامیون تک شش چرخ با میثم لواسان تماس بگیرید. ما در طول سال ها فعالیت تخصص و مهارت کامل برای ارسال بار با خاور تک را داریم.

 

 • حمل انواع آهن الات با تک از تهران
 • ارسال قوطی و لوله با تک از تهران
 • حمل بتن با تک از تهران

 

بیمه معتبر ارسال بار با تک از تهران به شهرستان 

شرکت باربری میثم لواسان بار شما را تا 30 میلیون تومان بیمه رایگان می کند. برای ارسال بار با بیمه رایگان با شرکت ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را به درستی راهنمایی کامل کنند.

 

بیمه نامه قانون تجارت ایران با سقف حداکثری تعهدات برای شما در نظر گرفته می شود. کلیه خسارات وارده به بار در مسیر حمل برابر ارزش مالی بار محاسبه و پرداخته می شود.

 

ما برای حفظ ارزش بار شما بیمه نامه قانون تجارت را صادر می کنیم تا با خاطری آسوده محموله شما از مبدا به مقصد منقل شود.

 

بارنامه حمل بار با تک به شهرستان از تهران

یکی از خدمات میثم لواسان ارائه بارنامه الکترونیکی دولتی است. این سند مجوز تردد خودروی تک در مسیر از تهران به شهرستان است.

 

در بارنامه اطلاعات زیادی در خصوص بار، صاحب بار، آدرس مبدا و مقصد درج شده است. در باربری بین شهری شرکت های حمل موظف به صدور این سند قانونی هستند.

 

باربری اینترنتی تهران شهرستان با تک با مجوزهای قانونی در سریع ترین زمان ارائه می شوند. ما برای شما بهترین خدمات را در نظر داریم.

 

باربری با کامیون تک از تهران برای شهرستان

باربری میثم لواسان با توجه به فضای وسیع کاری و همچنین در اختیار داشتن انواع کامیون ده تن می تواند هم داخل تهران و هم از تهران به شهرستان انواع خدمات حمل بار و حمل کالا را به شما عزیزان ارائه دهد.

 

شما عزیزان با تماس با ما و اعلام نوع بار خود می توانید در اسرع وقت با نازل ترین کرایه حمل بار ده تنی خود را از تهران به شهرستان انجام دهید.

 

 

ارسال بار از تمام مناطق تهران برای همه شهرستان ها انجام می شود. ما با ارزان ترین تعرفه بهترین خدمات باربری را در سریع ترین زمان ارائه می دهیم.

 

ارزان ترین باربری تهران کرمان با تک از تهران

خدمات حمل بار به کرمان از تهران با تک در سریعترین زمان ممکن با خدمات تخصصی ارائه داده می شود. انواع بار تا 10 تن از تهران برای کرمان با تک ارسال می شود.

 

همین حالا تماس بگیرید و سفارش باربری با تک تهران کرمان را ثبت کنید. ما برای شما تخفیفات خوبی داریم تا هزینه های شما را کاهش دهند.

 

ارزان ترین باربری تهران تبریز با تک 

حمل بار به تبریز از تهران با تک با کمترین تعرفه توسط میثم لواسان با بیمه نامه کامل و واقعی انجام می شود. برای دریافت خدمات حتما با کادر میثم لواسان تماس بگیرید.

 

تک باربری تهران تبریز در سریع ترین زمان برای شما فراهم می شود. ارسال با بیمه معتبر و بارنامه اصلی دولتی ارائه می گردد.

 

ارزان ترین باربری حمل تهران اصفهان با تک

میثم لواسان حمل بار به اصفهان از تهران با تک زا توسط کادری مجرب و متخصص در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. ما انواع بار را از تهران برای تبریز در سلامت کامل انتقال می دهیم.

 

انتقال بارهای 10 تنی از تهران برای اصفهان با تک را به ما بسپارید. ما بهترین خدمات را برای شما در دستور کار خود قرار می دهیم.

 

ارزان ترین باربری حمل تهران مشهد با تک

ارسال بارهایی که 10 تن وزن دارند در حمل بار به مشهد با تک انتقال داده می شوند. هزینه باربری تهران مشهد متناسب با وزن و حجم بار معین می شود و نمی توان نرخ مشخصی را اعلام کرد.

 

خدمات باربری تهران مشهد با تک کاملا ویژه توسط کارشناسان مجرب و متخصص انجام می شود. میثم لواسان متخصص امر حمل تهران شهرستان با تک است.

 

ارزان ترین باربری حمل تهران رشت با تک

برای ارسال کالاهی که 10 تن وزن دارد از تک استفاده می شود. حمل بار به رشت با خدمات عالی و قیمت ارزان در اسرع وقت ارائه می گردد.

 

با ما تماس بگیرید و از خدمات ما برای باربری استفاده کنید. ما برای شما تخفیفات بسیار خوبی داریم که در زمان تخفیف هزینه شما را کاهش می دهد.

 

مقالات مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
تماس سریع